آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15024
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  هی فلانی! اگه تو پلیسی ما پرسپولیسیم

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، از همان شروع بازی و مشاهده خیل عظیم تماشاگران طرفدار پرسپولیس می شد حدس زد که این بازی فراتر از یک مسابقه معمولی آسیایی خواهد بود. فارغ از آنکه تیم های عربی و بخصوص عربستان از قدیم به عنوان یک رقیب دیرینه محسوب می شدند این بار مسائل دیگری نیز […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، از همان شروع بازی و مشاهده خیل عظیم تماشاگران طرفدار پرسپولیس می شد حدس زد که این بازی فراتر از یک مسابقه معمولی آسیایی خواهد بود. فارغ از آنکه تیم های عربی و بخصوص عربستان از قدیم به عنوان یک رقیب دیرینه محسوب می شدند این بار مسائل دیگری نیز دست به دست هم داده بود تا این دیدار حساس تر از همیشه باشد.

  از یک سو پرسپولیس در بازی رفت در خانه حیف تن به شکست سه بر صفر داده بود و این مسابقه برایش حکم یک بازی انتقام جویانه را داشت و از سوی دیگر، خبر تجاوز دو پلیس عربی به دو نوجوان کشورمان نیز موجی از خشم را در بین مردم به راه انداخته بود. البته تیم النصر نیز گویا این حساسیت را درک کرده بود و ضمن آنکه با تمام قوا پا به میدان گذاشته بودند در اقدامی عجیب، پیراهنی شبیه پیراهنهای ارتش را به عنوان لباس اصلی شان انتخاب کرده بودند.

  همه این اتفاقات دست به دست هم داده بود تا وقتی که در دقیقه ۶۰ مهدی طارمی با یک ضربه چیپ از روی نقطه پنالتی دروازه حریف عربستانی را گشود شادی پس از گل جنجال برانگیزی را انجام دهد.
  این مهاجم جوان پرسپولیس پس از گل، دستش را زیر گلویش گذاشت و به نشانه اینکه سرشان را برید رو به هواداران خوشحالی کرد.

  اقدامی که در زمین بازی باعث درگیری بین بازیکنان دو تیم شد و پس از بازی نیز کاپتان تیم النصر نسبت به این حرکت اعتراض خود را اعلام داشت.

  اما اعتراض عربستانی ها به همین جا ختم شد. چرا که طارمی پس از پایان بازی در اینستاگرامش نوشت:

  “هی فلانی! اگه تو پلیسی ما پرسپولیسیم
  صدهزارتا اومدین.خاک پای همتونم”

  کاربران عربی اینستاگرام به سبک کاربران وطنی در این جور مواقع، آدرس پیج مهدی طارمی را پیدا کرند و در کامنت های فراونی با الفاظ رکیک نسبت به این حرکت طارمی، اعتراض خود را نشان دادند.
  به گزارش کافه سینما، پس از این اتفاق کاربران ایرانی نیز بیکار ننشستند و ضمن اطلاع به یکدیگر، به صفحه طارمی رفتند تا زیر آخرین پست این بازیکن، کامنت های جنجالی و البته رکیک فراوانی بین کاربران ایرانی و عربستانی ردوبدل شود. تا لحظه تنظیم این گزارش بیش از ۱۵ هزار کامنت زیر آخرین پست مهدی طارمی ثبت شده است. این در حالی است که پست های قبلی این بازیکن به طور میانگین ۴۰۰، ۵۰۰ کامنت داشته است.

  برچسب ها :

  نظرات