آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1473
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرد خشمگین زن جوانش را از پنجره به پایین پرتاب کرد

  آوای شمال/ سرهنگ امیرهوشنگ امیری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، با اعلام خبر دستگیری مردی که همسرش را از پنجره طبقه دوم به پایین پرتاب کرده بود، گفت: ساعت ٣ بعدازظهر، گزارش سقوط زنی از طبقه دوم یک ساختمان در خیابان جشنواره تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ گزارش شد. رئیس کلانتری ١۴۴ جوادیه تهرانپارس […]

  آوای شمال/ سرهنگ امیرهوشنگ امیری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، با اعلام خبر دستگیری مردی که همسرش را از پنجره طبقه دوم به پایین پرتاب کرده بود، گفت: ساعت ٣ بعدازظهر، گزارش سقوط زنی از طبقه دوم یک ساختمان در خیابان جشنواره تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ گزارش شد.
  رئیس کلانتری ١۴۴ جوادیه تهرانپارس ادامه داد: پس از ارسال این گزارش، مأموران واحد گشت به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی موضوع متوجه شدند که فرد سقوط کرده، زنی به نام «فتانه» بوده است که از پنجره طبقه دوم یک ساختمان مسکونی به پایین سقوط کرده است.
  وی افزود: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که سقوط این زن جوان به دنبال یک منازعه خانوادگی بوده است؛ این درحالی است که به گفته اهالی محل، این زن و «صمد» همسرش، از مدت‌ها پیش با یکدیگر اختلاف داشته و مدام با یکدیگر مشاجره می‌کردند.
  امیری اظهار داشت: همسایه‌های این زوج جوان در ادامه اظهاراتشان ادعا کردند که ساعتی پیش از این ماجرا، زوج جوان دوباره با یکدیگر درگیر شده بودند و درگیری آنها بالا می‌گیرد که در ادامه درگیری، صمد، فتانه را از پنجره طبقه دوم منزلشان به پایین پرتاب می‌کند که بر اثر سقوط زن جوان، وی دچار شکستگی از چند نقطه شده و با تلاش عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل می‌شود.
  رئیس کلانتری ١۴۴ جوادیه تهرانپارس با بیان این‌که ماموران کلانتری برای ادامه تحقیقات به بیمارستان محل بستری این زن جوان مراجعه کردند، افزود: متاسفانه به‌رغم مراجعه مأموران به بیمارستان، این زن جوان به دلیل شدت جراحات وارده قادر به سخن گفتن نبود، مأموران همسر وی را برای بررسی بیشتر موضوع و سیر مراحل قانونی بازداشت کرده و پس از تشکیل پرونده، وی را در اختیار مراجع قانونی قرار دادند.

  برچسب ها :

  نظرات