آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1427
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  عملیات اجرایی سد سرخرود مازندران آغاز شود

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی ساعاتی پیش در نشست مشترک مسئولان استانی و نمایندگان استان با وزیر نیرو با اشاره به اینکه عدالت در توزیع منابع همواره مورد انتقاد است، اظهار داشت: اکنون در شبکه برق شاهد وجود شبکه هایی با قدمت ۴۰ سال است و با جمعیت فعلی این شبکه ها در حوزه آب و […]

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی ساعاتی پیش در نشست مشترک مسئولان استانی و نمایندگان استان با وزیر نیرو با اشاره به اینکه عدالت در توزیع منابع همواره مورد انتقاد است، اظهار داشت: اکنون در شبکه برق شاهد وجود شبکه هایی با قدمت ۴۰ سال است و با جمعیت فعلی این شبکه ها در حوزه آب و برق پاسخگو نیست.

  وی با بیان اینکه وزارت نیرو باید نسبت به نوسازی شبکه های فرسوده آب و برق استان اقدام جهادی صورت دهد، افزود: در بسیاری از ماههای گرم سال، شاهد قطعی برق هستیم.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مازندران با مشکل غرقابی و کم آبی مواجه هستیم، تصریح کرد: مدیریت بهینه در حوزه انرژی و آبی استان صورت نمی گیرد.

  فیاضی با بیان اینکه سد هراز پیشرفت فیزیکی پایینی دارد، افزود: با این روند پیشرفت فیزیکی، سالیان سال این پروژه بهره برداری نمی شود.

  وی با اعلام اینکه رفع مشکلات کم آبی و بی برقی در استان نیاز به برگزاری جلسات نیست، گفت: باید به جای برگزاری جلسات، نسبت به رفع مشکلات رفع شود.

  این نماینده مجلس از وزیر خواست تا نسبت به آغاز عملیات اجرایی سد لاستیکی سرخرود اقدام کند، افزود: باید وزیر در این زمینه اقدامات جدی صورت دهد.

  عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به نیروگاه محمودآباد در اسرع وقت باید عملیات اجرایی آن آغاز شود، گفت: این موضوع، مطالبه اصلی مردم منطقه است.

  وی با بیان اینکه کشاورزان استان به واسطه عدم بهره مندی از آب به آب منطقه ای آب بها دریافت می کنند، افزود: به نمایندگی از کشاورزان از وزیر نیرو می خواهیم تا نسبت به حذف دریافت آب بها از کشاورزان اقدام کند.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. افرین بر دکتر ..امیدواریم حالا که موافقت این طرح را گرفته زودتر اونو شروع کنن.مردیم از بیکاری


  نظرات