آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1423
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  بستر فکری جامعه برای اثر بخشی بیشتر نهادینه شود

  آوای شمال/ ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان محمودآباد به ریاست فرماندار، درسالن جلسات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزارشد. فرماندار و رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان محمودآباد با بیان اینکه مصوبات کارگروه‌ها نباید در حدشعار بماند٬ ابرازداشت: در این کارگروه‌ها باید از بین راه‌کارهای مختلف، بهترین راهکار انتخاب و […]

  آوای شمال/ ششمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان محمودآباد به ریاست فرماندار، درسالن جلسات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزارشد.

  فرماندار و رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان محمودآباد با بیان اینکه مصوبات کارگروه‌ها نباید در حدشعار بماند٬ ابرازداشت: در این کارگروه‌ها باید از بین راه‌کارهای مختلف، بهترین راهکار انتخاب و اجرایی شود.

  سیف الله فرزانه با بیان اینکه باید افکار مردم را آگاه کرد، یادآور شد: درصد موفقیت مصوبات کارگروه ها بستگی به آگاهی مردم دارد.


  وی خاطرنشان کرد: باید تمام بخش‌ها کمک کنند تا بستر فکری جامعه برای ایجاد رویکرد جامعه‌ای سالم آماده شود و برای اثربخشی بیشتر باید مردم نسبت به تمام مسائل آگاهی داشته باشند.

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان محمودآباد نیز در ابتدای این جلسه به تشریح فعالیت های انجام شده در حوزه بهداشت ودرمان در شهرستان پرداخت.

  علی رحمانی با اشاره به پیشرفت۷۰درصدی ساختمان های تازه ساخته شده خانه های بهداشت و بازسازی سه مرکز بهداشتی درمانی شهرستان افزود: این پروژه ها همزمان با ایام دهه فجر امسال افتتاح می شود.


  وی به شاخص های سلامت و جایگاه شهرستان محمودآباد در استان اشاره کرد و خواستار تعامل و همکاری بیشتر ادارات در این زمینه شد.

  دبیرکارگروه سلامت شهرستان با بیان اهمیت رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی در مدارس و لزوم نگاه ویژه به بهداشت و سلامت خاطرنشان کرد: دانش آموزان یکی از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد است و ایجاد فضای مناسب بهداشتی در مدارس و همکاری و تعامل و آموزش مداوم با این اداره یکی از بهترین راه‌های جلوگیری از بروز بیماری‌های شایع است.

   

  برچسب ها :

  نظرات