آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1402
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  عبدالوحید فیاضی امشب در جلسه بررسی وضعیت آب و برق مازندران

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی امشب در جلسه بررسی وضعیت آب و برق مازندران در سالن استانداری مازندران با حضور وزیر نیرو در ساری با اعلام اینکه مسئولان حوزه نیرو به دنبال رفع مشکلات هستند و مدیریت منابع در حوزه آب و برق نیاز به بررسی جدیدی دارد، افزود: در بسیاری از روستاهای نور و محمودآباد […]

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی امشب در جلسه بررسی وضعیت آب و برق مازندران در سالن استانداری مازندران با حضور وزیر نیرو در ساری با اعلام اینکه مسئولان حوزه نیرو به دنبال رفع مشکلات هستند و مدیریت منابع در حوزه آب و برق نیاز به بررسی جدیدی دارد، افزود: در بسیاری از روستاهای نور و محمودآباد با مشکلات جدی مواجه هستیم.

  وی با اعلام اینکه چشم ۳ میلیون مازندرانی به این جلسه است، گفت: این سفر باید موثر واقع شود.

  فیاضی با اشاره به اعتبار محدودی که برای تکمیل سد هراز تامین می‌شود، تصریح کرد: سد هراز با روند اعتبار محدود پروسه بسیار طولانی را طی می‌کند.

  این مسئول با اعلام اینکه تامین آب شرب مورد نیاز مردم به برپایی جلسه و کمیسیون نیاز ندارد، گفت: رفع مشکلات آب شرب و کشاورزی مازندران به اعتبار نیاز دارد.

  نماینده مردم نور و محمودآباد با اعلام اینکه زمینه تکمیل سدلاستیکی سرخ رود فراهم شود، بیان داشت: مطالعه سد وازرود نیز نیمه‌تمام است که در این زمینه نیاز به توجه ویژه است.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. جناب دکتر فیاضی ممنون از جلسه پرباری که تشکیل دادین. حالا که شاهد اتحاد نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی هستیم خواهش میکنم با پیگیری بیشتر مطالبات مردم رو به مرحله عمل در بیارید . واقعا شجاعت به خرج دادین که در جلسه گفتین این جلسات دردی رو دوا نمیکنه.
   چون ما واقعا از این جلسات زیاد دیدیم. ضمنا راجع به بخشش بهای آب هم پیشنهادتون رو حتما پیگیری کنید واقعا اگر این اتفاق بیافته هزینه های کشاورزی کاهش پیدا میکنه و انگیزه بیشتر میشه برای تولید


  نظرات