آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13958
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  امنیت در سیستان و بلوچستان از رشد مطلوبی برخوردار است

  آوای شمال/ سردار حسین اشتری امروز در حاشیه بازدید از استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به تمامی هموطنان کشورمان گفت: هدف از این سفر، دیدار با همکارانم در مرزبانی و فرماندهی انتظامی استان همچنین بازدید از یگان های مرزی و شرکت در جلسه قرارگاه نوروزی بود. وی، رفع […]

  آوای شمال/ سردار حسین اشتری امروز در حاشیه بازدید از استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به تمامی هموطنان کشورمان گفت: هدف از این سفر، دیدار با همکارانم در مرزبانی و فرماندهی انتظامی استان همچنین بازدید از یگان های مرزی و شرکت در جلسه قرارگاه نوروزی بود.

  وی، رفع مشکلات و خلاء های پیش رو در استان، افزایش اقدامات پیشگیرانه و دیدار با خانواده معظم شهدا را از دیگر اهداف این سفر برشمرد.

  فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت راه های کشور، بیان داشت: امسال همانند سال های گذشته، ارائه خدمات به مسافران نوروزی بسیار مطلوب است و مردم نیز همکاری خوبی با پلیس دارند و آمارها حاکی از افزایش سفرهای نوروزی و کاهش تصادفات نسبت به سال گذشته است.

  به گفته این مقام ارشد انتظامی، کلیه نیروهای پلیس در ایام نوروز در راستای خدمات رسانی به شهروندان و برقراری نظم و امنیت در آمادگی کامل بسر می برند.

  وی در خصوص آخرین وضعیت انسداد مرزهای این استان گفت: در سال های گذشته اقدامات بسیار خوبی در خصوص انسداد مرزها انجام شده که در سال جدید نیز با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت. در برخی از مناطق مرزی این استان نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته که همیاری و کمک دستگاه های اجرایی نیز در ایجاد انگیزه جهت تقویت انسداد مرز موثر خواهد بود.

  سردار اشتری در خصوص بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزهای کشورمان نیز گفت: این تجهیزات در راستای کنترل بهترمرز، امسال افزایش خواهد یافت.

  فرمانده ناجا با اشاره به اینکه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، عنایت خاصی به اختصاص بودجه برای انسداد مرزها شده است، افزود: انشا الله پس از واگذاری بودجه، انسداد با سرعت بیشتری در مرزها انجام می شود.

  وی با اشاره به اینکه، امنیت حاضر در استان سیستان و بلوچستان نسبت به چند سال گذشته از رشد مطلوبی برخوردار بوده، تصریح کرد: امنیت موجود در سایه جانفشانی ماموران ما به مردم عزیزمان تقدیم شده و امروز اگر امنیت در بین مردم وجود دارد، مدیون خون شهدا و عملکرد کارکنان پلیس هستیم.

  اشتری در پایان از زحمات و تلاش های سردار دکتر احمدی مقدم فرمانده پیشین ناجا و کلیه فرماندهان این نیرو در سال های گذشته، تشکر کرد.

  برچسب ها :

  نظرات