آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13927
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  بی احتیاطی ، کام هفت خانواده را در کرج تلخ کرد

  آوای شمال/ سید جواد موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رعایت نکردن اصول ایمنی در نصب وسایل گازسوز و گرمازا ، بی توجهی به نکات فنی در سیم کشی ساختمانها اعم از تجاری و مسکونی منجر به بروز هفت فقره حریق شد. وی ادامه داد: متاسفانه از اول فروردین تا امروز […]

  آوای شمال/ سید جواد موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: رعایت نکردن اصول ایمنی در نصب وسایل گازسوز و گرمازا ، بی توجهی به نکات فنی در سیم کشی ساختمانها اعم از تجاری و مسکونی منجر به بروز هفت فقره حریق شد.

  وی ادامه داد: متاسفانه از اول فروردین تا امروز در نتیجه این آتش سوزی ها سه نفر مصدوم و دو نفر جان خود را از دست دادند و خسارت های قابل توجهی نیز به تعدادی از واحدهای تجاری و مسکونی وارد آمد .

  موسوی خاطرنشان کرد: علاوه بر این آتش سوزی ها ۴۴فقره حریق نیز در محل جمع آوری ضایعات شهری رخ داد که با تلاش آتش نشانان و اطفای به موقع حریق از بروز لطمه های جبران ناپذیر زیست محیطی نیز جلوگیری شد.

  این مسوول با ارزوی سالی خوش برای شهروندان از آنان خواست تا در صورت بروز هرنوع حادثه ای ماموران آتش نشانی را از طریق شماره ۱۲۵ برای خدمات دهی مطلع سازند.

  دستگاههای امداد رسان کرج اعم از هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی از ۲۷ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ۹۴ بصورت آماده باش با استقرار پایگاههای ثابت و سیار در مناطق مختلف این کلانشهر آماده ارایه خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی هستند.

  **خودروی سواری جان عابرپیاده را درکرج گرفت

  معاون مرکز فوریتهای پزشکی استان البرز نیز امروز دوشنبه به ایرنا گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سواری شامگاه یکشنبه در لاین شمالی اتوبان کرج -تهران جان عابر پیاده را گرفت .

  آرش رحمتی افزود: این عابر پیاده ۲۸ ساله قبل رسیدن آمبولانس اورژانس به محل حادثه جان خود را از دست داد .

  وی ادامه داد: علاوه براین حادثه واژگونی یک خودروی سواری نیز در جاده چالوس کرج سبب مصدوم شدن چهار نفر شد.

  رحمتی اظهارداشت: متاسفانه از آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون ۱۳۹ نفر به دلیل حوادث رانندگی مصدوم و راهی بیمارستان استان شده اند .

  این مسوول اضافه کرد: حوادث رانندگی در استان البرز تا امروز منجر به کشته شدن چهار نفر نیز شده است .

  با توجه به حجم بالای مسافران عبوری از راههای ارتباطی استان البرز از ابتدای تعطیلات نوروزی دراین استان ۴۸ پایگاه امدادرسانی اورژانس در محورهای ارتباطی جاده چالوس ، کرج – قزوین ، کرج – تهران ، کرج – اشتهارد مستقر شده است .

  برچسب ها :

  نظرات