آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی > فرهنگی
 •   

  کاهش ۲۱ درصدی تلفات جاده ای مازندران در نوروز امسال

  آوای شمال/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای شمال در محمودآباد مهم‌ترین اهداف تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر را شناسایی معضلات سفر، برنامه‌ریزی برای راه‌ حل مشکلات و ارائه خدمات بهینه به مسافران در طول ایام سفر دانست. وی ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی را سبب به جا ماندن […]

  آوای شمال/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای شمال در محمودآباد مهم‌ترین اهداف تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر را شناسایی معضلات سفر، برنامه‌ریزی برای راه‌ حل مشکلات و ارائه خدمات بهینه به مسافران در طول ایام سفر دانست.

  وی ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی را سبب به جا ماندن خاطرات خوش از مازندران عنوان کرد و افزود: مجموعه استانداری و اعضای ستاد تسهیلان نوروزی مازندران اعم از فرمانداران و دیگر دستگاه های خدماتی شهرستان ها با همدلی مثال زدنی در طول ایام نوروز در کنار خانواده های خود حضور نداشتند تا بتوانند به مسافران خدمت رسانی کنند.

  علی نبیان با اشاره به شعار تبیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر سال دولت و ملت،همدلی و همزبانی خاطرنشان کرد: این همدلی قبل از فرمایشات مقام معظم رهبری در لحظه تحویل سال از سوی مجموعه خدمتگزاران مازندران صورت گرفت چرا که در دولتی کار می کنیم که با نام تدبیر و امید است.

  وی با تاکید بر اینکه به عنوان خادمان مردم باید تلاش کنیم تا نهایت رضایتمندی در بین مردم ایجاد شود، اظهار داشت: با همدلی ایجاد شده در مازندران شاهد اتفاقت خوبی نیز بودیم که قطعا امسال نیز بیشتر می شود.

  معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در راستای ایجاد نظم و امنیت بیشتر در مازندران در ایام نوروز اقدامی شایسته از سوی نیروی انتظامی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: با افزایش ۲ هزار نیروی پلیس به مازندران در این ایام شاهد کاهش جرایم بودیم که یکی از مهم ترین آن افزایش ۱۲۰ نیروی پلیس راهور بود که بر اساس اظهارات فرمانده پلیس راهور کشور،  مازندران در نورز امسال کاهش ۲۱ درصدی تلفات جاده ای داشت.

  نبیان از هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ به نیکی یاد کرد و گفت: این دو دستگاه خدماتی در ورودی شهرها حضور چشمگیر داشتند و با استقرار چادر های نماز و تست سلامت خاطره خوبی را برای مسافران به جا گذاشتند.

  وی به فعالیت ۵۸ شهرداری مازندران در این ایام نیز اشاره و تصریح کرد: شهرداری ها علاوه بر ارائه خدمات به مردم مازندران به مسافران نیز خدمات خوبی ارائه کردند.

  این مسئول با اشاره به برگزاری تور رایگان شهر گردی در برخی از شهرهای استان اظهار داشت: این کار بسیار ارزنده ای است تا مسافران و گردشگران علاوه بر دریا و جنگل دیگر اماکن زیبا و گردشگرپذیر مازندران را نیز از نزدیک ببینند.

  نبیان به برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با حضور دیگر استان ها در مازندران تصریح کرد: کار بسیار خوبی بود تا مردم علاوه بر دیدن صنایع دستی نقاط مختلف کشور تا ۶ روز اول نوروز ۸۵۸ میلیون تومان از صنایع دستی را نیز به عنوان سوغاتی خرید کردند.

  نبیان خاطرنشان کرد: تا ۹ روز اول نوروز امسال بیش از ۶٫۵ میلیون نفر در مازندران اقامت پیدا کردند که این تعداد بجز مسافرانی است که صاحب ویلا در شمال هستند.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران بر کنترل و بازدید دقیق بر بازار تاکید کرد و افزود: در برخی از شهرها شاهد افزایش قیمت بودیم که باید این موضوع توسط دستگاه های نظارتی از جمله بازرسان صنعت، معدن و تجارت به خوبی پیگیری شود.

  نبیان همچنین از برنامه ریزی مناسب تهیه و در دسترس بودن مایحتاج مردم و مسافران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین خبر داد و گفت: در صورت کمبود مایحتاج باید سریعا موضوع پیگیری و رفع مشکل شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات