آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13768
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ زن سالخورده بر اثر آتش سوزی منزل مسکونی

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه  ۱۲۵، در پی تماس همسایگان ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود و آتش از یک واحد مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۲:۰۵ روز گذشته آتش نشانان ایستگاه های ۲، ۹۳، ۳۱ و گروه امداد و نجات ۱۲ را به همراه […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه  ۱۲۵، در پی تماس همسایگان ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود و آتش از یک واحد مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۲:۰۵ روز گذشته آتش نشانان ایستگاه های ۲، ۹۳، ۳۱ و گروه امداد و نجات ۱۲ را به همراه خودروی نردبان دار، دستگاه های تنفسی و تشک نجات به محل حادثه در خیابان دماوند، خیابان محمودی، کوچه ابریشم کار اعزام کرد.
  امیر مهدیانی مدیر منطقه شش عملیات که در صحنه حادثه حضور داشت در این باره گفت: در این حادثه بر اثر بروز آتش سوزی در طبقه پنجم یک واحد مسکونی مجتمع ده واحدی، آتش و دود زیادی به بیرون زبانه می کشید.
  وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه ضمن اجرای ایمن سازی های لازم با کشیدن چندین رشته لوله آبدهی آتش سوزی را در مدت زمان کوتاهی مهار و خاموش کردند.
  مهدیانی تاکید کرد: نیروهای عملیات با استفاده از هواکش دود موجود در محل حادثه را نیز تخلیه کردند که در همین حین با جسم بیهوش بانوی ۷۴ ساله ای روربرو شدند که وی را سریع از محل خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند که متاسفانه معلوم شد قبل از رسیدن نیروهای عملیات در لحظات اولیه بر اثر شدت دود و حرارت جان خود را از دست داده بود.
  گفتنی است؛ در این ساختمان مرد ۷۷ ساله ای نیز زندگی می کرد که توانسته بود در لحظات اولیه خود را از میان شعله های آتش نجات داده و به خارج از ساختمان پناه برده بود.
  آتش نشانان در پایان با لکه گیری و تخلیه دود و اطمینان از رفع خطر، با ارائه تذکرات ایمنی لازم به دیگر ساکنان به ماموریت خود پایان دادند.
  علت این آتش سوزی در دست بررسی می باشد.

  برچسب ها :

  نظرات