آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13751
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  خدمت رسانی به ۲۴۰۰۰مسافر در کرمان/خدمات امدادی به ۷۴ نفر ارائه شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان کرمان، علی گنج کریمی از عملکرد این جمعیت  در دوازدهمین روز از طرح نوروزی خبر داد و گفت: ارائه خدمات امدادی لازم به  ۱۰ حادثه  جاده‌ای، یک مورد رهاسازی خودرو  از  آبگرفتگی و سه مورد خدمت رسانی در محل پایگاه ها (حضوری)، […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان کرمان، علی گنج کریمی از عملکرد این جمعیت  در دوازدهمین روز از طرح نوروزی خبر داد و گفت: ارائه خدمات امدادی لازم به  ۱۰ حادثه  جاده‌ای، یک مورد رهاسازی خودرو  از  آبگرفتگی و سه مورد خدمت رسانی در محل پایگاه ها (حضوری)، توسط  ۱۴ تیم عملیاتی متشکل از  ۱۴  نجاتگر پرسنل و  ۲۸ نفر نجاتگر داوطلب  انجام شده است.

  وی افزود: در ۱۴ خدمت صورت گرفته ، ۵۶ نفر امداد رسانی( رها سازی)، هفت نفر درمان سرپایی، دو نفر به مرکز درمانی انتقال و ۹ نفر نیز اسکان داده شد. 
  گنج کریمی با توجه به ارائه خدمات گردشگری افزود: در طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در ۲۰  شهرستان مجموعا ۳۶ پست برپا شده که فقط در دوازدهمین روز بیست و چهار هزار و۲۱۲  نفر از مسافران با مراجعه به پست‌های مزبور خدمات لازم را دریافت کردند.
  مدیر عامل جمعیت هلال احمر کرمان افزود: بیست و چهار هزار و۱۲۲  نفر به پست های ثابت، ۹۰نفر به پست های سیار، ۳۱۸نفر به فضای دوستدار کودک، ۳۰۳ نفر به خیمه های نماز و ۳۵۷ نفر به ایستگاه سلامت مراجعه نمودند.

  گنج کریمی در ادامه خدمات جمعیت گفت: تعداد ۱۰ هزار و ۷۴۱ نقشه، هفت هزار و ۶۵۲ بروشوراطلاع رسانی و ۹ هزار و ۹۵۶بسته فرهنگی در بین گردشگران در روز یاد شده توزیع شد.

  وی در ادامه افزود: در اجرای طرح داوطلب یار امداد و نجات، تعداد ۳۰ نفر پزشک عمومی و یک نفر پزشک متخصص و ۱۴پیراپزشک  در چادر های سلامت برای ارائه خدمات به گردشگران حضور دارند و در روز ذکر شده ۹۸ مسافر را ویزیت کردند.

  برچسب ها :

  نظرات