آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13739
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  شمار تصادف های نوروزی در استان بوشهر ۴۵ درصد کاهش یافت

  آوای شمال/ سرهنگ جابر پاپری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون حجم ترافیک در جاده ورودی استان بوشهر از سمت فارس بالاست. وی یادآورشد: مسیرهای دیلم – گناوه، گناوه – بوشهر، ساحلی از گناوه به بوشهر و کنار تخته – دالکی به سمت بوشهر از مسیرهای پرتردد استان بوشهر درروزهای باقیمانده […]

  آوای شمال/ سرهنگ جابر پاپری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون حجم ترافیک در جاده ورودی استان بوشهر از سمت فارس بالاست.

  وی یادآورشد: مسیرهای دیلم – گناوه، گناوه – بوشهر، ساحلی از گناوه به بوشهر و کنار تخته – دالکی به سمت بوشهر از مسیرهای پرتردد استان بوشهر درروزهای باقیمانده از تعطیلات نوروزی است.

  فرمانده پلیس راه استان بوشهر اضافه کرد: باتوجه به اینکه بیشتر واژگونی خودروها ناشی از خستگی، خواب آلودگی و تخطی از سرعت مطمئن است به رانندگان توصیه می شود پس از هر دو ساعت رانندگی مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه استراحت کنند.

  سرهنگ پاپری ادامه داد: به دلیل لغزنده بودن جاده های استان بوشهر رانندگان با رعایت فاصله طولی، سرعت مطمئنه و استفاده از تجهیزات زمستانی برای خودروها مانع از بروز حوادث دلخراش شوند.

  وی گفت: از زمان اجرای طرح نوروزی ۲۵ اسفند پارسال تاکنون ۵۰۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت که رانندگان آنها قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکرده اند در استان بوشهر توقیف شده اند.

  فرمانده پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه از این شمار ۳۳۲ دستگاه خودرو است، اظهار کرد: براساس قانون اگر راننده ای همزمان دو تخلف مخاطره آمیز مرتکب شود پلیس می تواند وسیله نقلیه اش را به مدت ۷۲ ساعت در پارکینگ توقیف کند.

  وی گفت: سرعت و سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ از جمله تخلف های مخاطره آمیز هستند.

  سرهنگ پاپری افزود: طرح نوروزی پلیس که از ۲۵ اسفند پارسال شروع شده تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه داد.

  برچسب ها :

  نظرات