آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13706
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۵
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  رایتل سیمکارت مخصوص کودکان را به همراه خدماتی جالب عرضه کرد!

  آوای شمال/ با توجه به درخواست‌هایی که مطرح شده و در چهارچوب مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سیم‌کارت‌ کودک رایتل به همراه ویژه نامه نوروزی نبات عرضه شد. این طرح شامل ۱۰۰ مگابایت اینترنت یک ماهه بوده و این گزارش می­‌افزاید بسته‌ آغازین سیم‌کارت اختصاص داده شده به پدر و مادر  و بسته‌ آغازین […]

  آوای شمال/ با توجه به درخواست‌هایی که مطرح شده و در چهارچوب مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سیم‌کارت‌ کودک رایتل به همراه ویژه نامه نوروزی نبات عرضه شد. این طرح شامل ۱۰۰ مگابایت اینترنت یک ماهه بوده و این گزارش می­‌افزاید بسته‌ آغازین سیم‌کارت اختصاص داده شده به پدر و مادر  و بسته‌ آغازین سیم‌کارت کودک نیز مشتمل بر ۱۰ گیگابایت حجم مصرفی جهت استفاده از خدمات پیش بینی شده برای سیم­کارت کودک است.

  گفتنی است جهت استفاده از کارت هدیه کافی است متقاضی ضمن مراجعه به وب سایت رایتل، صفحه ثبت نام و خرید/ کارت هدیه و با طی کردن فرایند خرید، دو عدد سیم­کارت اعتباری یکی برای کودک و دیگری برای والدین را درب منزل خود دریافت نماید. متقاضی جهت دریافت بسته کودک تنها مبلغ ۱۰ هزار تومان پرداخت می کند.

  nabat

  لازم به ذکر است تمامی خدمات مورد نیاز کودکان در فضای اینترنت از طریق این سیم­کارت‌ها در دسترس بوده و سرویس‌های غیرضروری برای کودک مسدود شده است.

  بر اساس تمهیدات پیش بینی شده از طریق سیم­کارت کودک قابلیت مشاهده هزاران عنوان کارتون و انیمیشن از طریق سرویس رایتونز رایتل، ده‌ها ساعت مشاهده شبکه پویا، دسترسی به هزاران کارتون در سرویس آپارات کودک و همینطور مجموعه‌ای متنوع از د‌استان، بازی و سرگرمی نبات در آدرس www.nabaat.ir،  برنامه های کاربردی (اپلیکیشن) ارایه شده توسط مجموعه نبات، نرم افزار واقعیت افزوده بادبادک که از طریق آن دیدن و شنیدن مجله نبات علاوه بر خواندن آن برای کودکان علاقه مند به استفاده از ابزار نوین ارتباطی امکان پذیر است..

  برچسب ها :

  نظرات