آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1362
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  سهم ۳۲ درصدی ورزش بانوان در محمودآباد

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان امروز از سهم ۳۲ درصدی ورزش بانوان در این شهرستان خبر داد. وی با بیان اینکه تاکنون در این شهرستان ۴ هزار و ۵۱۲ ورزشکار سازمان‌ یافته‌اند، یادآور شد: از این تعداد حدود یک‌هزار و ۶۹۴ ورزشکار بانوان بوده‌اند. پهلوان با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ هزار و ۸۰۰ ورزشکار […]

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان امروز از سهم ۳۲ درصدی ورزش بانوان در این شهرستان خبر داد.

  وی با بیان اینکه تاکنون در این شهرستان ۴ هزار و ۵۱۲ ورزشکار سازمان‌ یافته‌اند، یادآور شد: از این تعداد حدود یک‌هزار و ۶۹۴ ورزشکار بانوان بوده‌اند.

  پهلوان با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ هزار و ۸۰۰ ورزشکار سازمان یافته بودند، تصریح کرد: امسال با گذشت هشت ماه نسبت به سال گذشته، رشد ۱۹ درصدی داشتیم و این به برنامه‌ریزی و راهبردهای شهرستان محمودآباد بازمی‌گردد.

  این مسئول عمده‌ترین مشکل در این شهرستان را عدم توسعه‌یافتگی در بحث زیرساخت‌ها بیان کرد و گفت: در بحث فرهنگی موانعی سر راه است که با عنایت مسئولان به دنبال برنامه‌های راهبردی در روستاها و ایجاد اماکن ورزشی در محلات محمودآباد برای رفع این موانع هستیم.

  وی بیان داشت: در این امر تکمیل مجموعه ورزشی روستای زردآب، ساخت سالن‌های ورزشی در روستاهای معلم‌کلا، جونه‌کلا، منطقه آزادمون و محور بخش سرخ‌رود به آمل از برنامه‌های آینده این نهاد است.

  پهلوان با اعلام اینکه هم‌اکنون دو سالن حجاب سرخرود و فرمانداری محمودآباد اختصاص به بانوان این شهرستان دارد، اذعان داشت: این بانوان برای ورزش مجبورند پس از اتمام تمرینات ورزشی آقایان از ساعت چهار بعد از ظهر به بعد از این سالن‌ها استفاده کنند.

  رئیس ورزش و جوانان محمودآباد با بیان اینکه ورزشکاران این شهرستان استعداد راهیابی به مسابقات جهانی، آسیایی و کشوری را دارند، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کمبود زیرساخت‌ها این ورزشکاران برای رسیدن به ظرفیت بالای مسابقات با مشکل مواجه می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات