آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13598
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  اگر رهبر انقلاب اذن جهاد دهند به یاری مردم یمن خواهیم شتافت

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رهیاب، بزرگان عشایر و طوایف عرب منطقه حمله نظامی عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند. این افراد طی نشستی که روز گذشته در این شهرستان به همت پایگاه خبری حمیدیه خبر برگزار کردند به تبادل نظر پیرامون حمله اخیر سعودی ها به کشور عربی […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رهیاب، بزرگان عشایر و طوایف عرب منطقه حمله نظامی عربستان سعودی به یمن را محکوم کردند.

  این افراد طی نشستی که روز گذشته در این شهرستان به همت پایگاه خبری حمیدیه خبر برگزار کردند به تبادل نظر پیرامون حمله اخیر سعودی ها به کشور عربی یمن پرداختند.
  گاطع اشعلان از سران عشیره فریسات در این خصوص اظهار داشت: در هفتاد سالی که من عمر دارم هیچ وقت مشاهده نکردم که جنگنده های عربستان سعودی بر علیه رژیم صهیونیستی اقدام کنند یا به کمک مردم مسلمان فلسطین بشتابند اما امروز مشاهده می کنیم که جنگنده های آل سعود به دستور دشمنان اسلام، امریکا و اسرائیل بر علیه مردم مسلمان بی گناه یمن حمله کردند و کودکان و زنان را به قتل رساندند.
  در ادامه سید ناصر بن سید حلو موسوی از بزرگان سادات آل بگدمی در همین زمینه گفت:نظام آل سعود چهره حقیقی خود را نمایان کرد که هیچ تفاوتی با رژیم صهیونیستی ندارد.
  وی افزود:رژیم صهیونیستی مردم مسلمان غزه را بمباران می کند و نظامیان آل سعود مردم مسلمان یمن را بمباران کردند این صفت مشترک این دو رژیم خبیث است که مسلمانان را به قتل می رسانند.
  سیدناصر همچنین با اعلام حمایت از مردم یمن اظهار کرد: اگر رهبر معظم و علمای دین اذن جهاد دهند ما به کمک مردم یمن خواهیم شتافت و از دستور رهبری و علما پیروی می کنیم .

  همچنین مالک بن حاج سلمان از سران بین اصودج از قبیله بنی طرف عنوان کرد: عربستان سعودی و کشورهای حاشیه خلیج فارس به صدام کمک کردند که به ایران حمله کند اما نتیجه این کارها و کمک ها این بود که صدام به کویت حمله کرد و این امر امروزه در حال تکرار است که کشورهای حاشیه خلیج فارس به عربستان سعودی کمک کردند که به یمن حمله کند و شاید عاقبت گذشته این کمک ها تکرار شود و عربستان سعودی به یک دیکتاتور بزرگ در منطقه تبدیل شود و به کشورهای دیگر حاشیه خلیج فارس حمله کنند و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس نتیجه کمک های خود را خواهند دید.
  در انتهای این نشست صمیمی و وحدت بخش عباس حیدری یکی از جوانان حاضر در این جمع نیز به ارائه نظرات خود پرداخت و گفت: حمله آل سعود به یمن پایان حکومت آل سعود می باشدچهره آنها برای همه مسلمانان آشکار شده است و مردم منطقه می دانند که آل سعود سایه امریکا و یهودیان است.

  برچسب ها :

  نظرات