آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1337
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری رمال کلاهبردار در آرایشگاه زنانه/ فالگیری با علائم و نمادهای شیطان پرستی

  آوای شمال/ سرهنگ احمد رحیمی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان در تشریح جزییات این خبر گفت: برابر اخبار رسیده مبنی براینکه متصدی یک آرایشگاه زنانه در واحد صنفی خود اقدام به فالگیری، رمالی، تاروت و اغفال و کلاهبرداری از زنان کرده و در ازای آن مبالغ زیادی از مشتریان دریافت می‌کند رسیدگی […]

  آوای شمال/ سرهنگ احمد رحیمی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان در تشریح جزییات این خبر گفت: برابر اخبار رسیده مبنی براینکه متصدی یک آرایشگاه زنانه در واحد صنفی خود اقدام به فالگیری، رمالی، تاروت و اغفال و کلاهبرداری از زنان کرده و در ازای آن مبالغ زیادی از مشتریان دریافت می‌کند رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس قرار گرفت.

  وی افزود: با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، صحت این خبر مشخص و با هماهنگی‌های قضایی، اکیپی از گشت پلیس زن این اداره با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد مکان مورد نظر شدند.

  سرهنگ رحیمی بیان داشت: در بازدید از این واحد صنفی مشاهده شد متصدی آرایشگاه با یکسری برگه‌هایی مانند پاسور که دارای آرم، علائم و نمادهای شیطان پرستی می‌باشد، اقدام به فالگیری و رمالی می‌کند.

  این مقام مسوول در ادامه گفت: در بازرسی از این واحد صنفی سه جلد کتاب فالگیری، ۱۲۰ برگ مخصوص تاروت و مقداری اسناد و مدارک مشتریان کشف شد.

  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان خاطر نشان کرد: متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به اداره اماکن انتقال یافت که با تشکیل پرونده روانه مراجع قضایی شد.

  گفتنی است، واحد صنفی مذکور نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی پلمب و از ادامه فعالیت صنفی وی جلوگیری بعمل آمد.

  برچسب ها :

  نظرات