آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13355
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  انتقاد جلالی از برنامه ریزی سازمان لیگ

  آوای شمال/ به گزارش مشرق،‌ مجید جلالی پس از دیدار دوستانه استقلال و سایپا در مورد این مسابقه اظهار داشت: این مسابقه از لحاظ‌هایی که ما می‌خواستیم قابل قبول بود و وقتی پا به این مسابقه گذاشتیم به خواسته‌هایی که از لحاظ تاکتیکی می‌خواستیم دست یافتیم. وی در خصوص دیدار بعدی تیمش مقابل ملوان و […]

  آوای شمال/ به گزارش مشرق،‌ مجید جلالی پس از دیدار دوستانه استقلال و سایپا در مورد این مسابقه اظهار داشت: این مسابقه از لحاظ‌هایی که ما می‌خواستیم قابل قبول بود و وقتی پا به این مسابقه گذاشتیم به خواسته‌هایی که از لحاظ تاکتیکی می‌خواستیم دست یافتیم.

  وی در خصوص دیدار بعدی تیمش مقابل ملوان و اینکه آیا راضی به برگزاری چنین مسابقه‌ای هست یا خیر، گفت: وقتی در ۳ ماه ۴ بازی انجام می‌دهید حالا باید در عرض ۱۳ روز ۴ بازی را پشت سر بگذاریم که این در شرایط عادی درست نیست. اما ما باید خودمان را با این شرایط وفق بدهیم هر چند که اگر بخواهیم این برنامه‌ریزی را با برنامه‌ریزی لیگ‌های دیگر مقایسه کنیم چندان طبیعی به نظر نمی‌رسد اما در مجموع به آن چیزی که از ما خواسته‌اند تمکین می‌کنیم.

  وی تاکید کرد:‌ امروز هم چند بازیکن آسیب دیده داشتیم ولی فکر میکنم روی هم رفته آن انتظاری که از یک مسابقه تدارکاتی داشتیم برآورده شد.

  جلالی در ادامه تاکید کرد: اگر تیم‌های دیگر خواسته‌اند که در این شرایط بازی نکنند مشکل ما نیست و البته خواسته ما هم نیست. ما دوست داریم بازی کنیم و البته منکر مشکلات هم نمی‌شوم. ولی برنامه‌ریزی‌مان را باید به شکلی تنظیم کنیم که به مسابقات برسیم.

  وی در پایان در پاسخ به این سؤال که عملکرد تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: من در مورد تیم ملی صحبت نمی‌کنم.

  برچسب ها :

  نظرات