آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13352
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  منصوریان: ناصرخان کاش بودی!

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سال ۱۳۹۳ برای باشگاه نفت تهران سال ویژه و خوبی بود به طوری که این تیم در فصل بهار و در آستانه رسیدن به قهرمانی لیگ برتر پس از کسب عنوان سومی موفق شد برای اولین بار سهمیه آسیایی کسب کند تا جوانان نفت قدم در راه […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سال ۱۳۹۳ برای باشگاه نفت تهران سال ویژه و خوبی بود به طوری که این تیم در فصل بهار و در آستانه رسیدن به قهرمانی لیگ برتر پس از کسب عنوان سومی موفق شد برای اولین بار سهمیه آسیایی کسب کند تا جوانان نفت قدم در راه جدیدی بگذارند.

  البته تغییر کادر فنی نفت در تعطیلات لیگ باعث شد تا علیرضا منصوریان به جای یحیی گل‌محمدی مسند کار را در دست بگیرد آن هم در حالیکه منصوریان پس از جدایی از تیم امید در تیم دیگری کار نکرده بود و همه منتظر بودند تا نفت جدید را با هدایت شماره ۷ اسبق تیم ملی ببینند.

  نفت اما لیگ برتر را خوب آغاز کرد به طوری که تا پایان سال ۹۳ هفته‌های متوالی صدرنشین لیگ برتر باقی ماند و حالا هم همه از این تیم به عنوان شانس اول قهرمانی لیگ برتر یاد می‌کنند.

  شاگردان منصوریان البته هنرنمایی شان محدود به لیگ برتر نیست و آنها موفق شدند در جام حذفی هم به فینال راه پیدا کنند و این برای تیم جوان نفت که از کادر فنی جوانی هم بهره می‌برد یک اتفاق ویژه است.

  نفتی‌ها البته در آسیا هم عملکرد نسبتا موفقی داشتند به طوری که پس از شکست الجیش قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و حضور در مرحله گروهی مسابقات از سه بازی ۴ امتیاز کسب کردند و این شانس را دارند که بتوانند یکی از تیم‌های صعودکننده گروه B به دور بعد باشند.

  این در حالی است که در این چند وقت از علیرضا منصوریان به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی هدایت تیم استقلال در آینده نام برده می‌شود اما در این بین حاشیه‌های گوناگونی به وجود آمده است.

  منصوریان اما در گفت‌وگو با فارس، درباره این حاشیه‌ها و صحبت‌هایی که در چند وقت اخیر درباره او، مکتب حجازی و مکتب استقلال به وجود آمده گفت: من همیشه به شاگردی ناصر حجازی افتخار می‌کنم و باید بگویم که تنها کسی هستم که با همه مربیان استقلال که با آنها کار کرده‌ام هوادار مشترک دارم. از ناصر حجازی گرفته تا امیر قلعه‌نویی،منصور پورحیدری و … با این افراد هوادار مشترک دارم و باید بگویم که برای همه آنها احترام خاصی قائل هستم.

  سرمربی تیم نفت ادامه داد: این موضوع را برای اولین بار است که می‌گویم. وقتی که من سرمربی تیم امید بودم مرحوم ناصر حجازی که بر سر تمرین تیم ما می‌آمد به من می‌گفت که دوست دارم تو سرمربی استقلال شوی و در این صورت من هم مدیر فنی این تیم خواهم بود و این مسئله را چندین بار مرحوم حجازی به من گفت. حتی زمانی که برای بازی ایران و روسیه در امارات من به عنوان سرمربی تیم ملی روی نیمکت نشستم ناصر حجازی بلیت امارات را گرفت و به استادیوم آمد تا بازی تیم ملی را با هدایت من ببیند و حتی مهدی تاج هم شاهد است که به او گفته بود منصوریان خودش می‌تواند سرمربی تیم ملی شود و بگذارید او در این تیم کارش را بکند.

  پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: متأسفانه خیلی زود دیر شد و ای کاش ناصر حجازی الان زنده بود و این روزهای پیشرفت من در مربیگری را می‌دید و من خیلی دوست داشتم که حجازی این روزها زنده بود و می‌دید که من چطور برای موفقیت کار می‌کنم اما متأسفانه دست تقدیر مرحوم حجازی را از ما جدا کرد و عمر او کفاف نداد تا این روزها را ببیند و متأسفانه چقدر زود دیر شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس، به نظر می‌رسد بهتر است که برای پیشکسوتانی مثل علیرضا منصوریان در تیم استقلال و هواداران این تیم خط تمایزی قائل نشد و باید دانست که همه این افراد متعلق به باشگاه استقلال هستند و قطعا منصوریان به عنوان پیشکسوتی که با همه مربیان استقلال هوادار مشترک دارد به موفقیت این تیم در آینده فکر خواهد کرد.

  برچسب ها :

  نظرات