آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13340
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حذف جودوکاران ایران در روز نخست تورنمنت ترکیه

  آوای شمال/ به گزارش وبسایت نود، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۹۹ جودوکار از ۶۹ کشور در شهر سامسون ترکیه آغاز شد که سه نماینده ایران از دور مسابقات حذف شدند. در وزن ۶۰- احسان بهرامیان به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات قبل از آغاز رقابتها فرصت حضور در این دوره از […]

  آوای شمال/ به گزارش وبسایت نود، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۴۹۹ جودوکار از ۶۹ کشور در شهر سامسون ترکیه آغاز شد که سه نماینده ایران از دور مسابقات حذف شدند. در وزن ۶۰- احسان بهرامیان به دلیل آسیب دیدگی در تمرینات قبل از آغاز رقابتها فرصت حضور در این دوره از مسابقات را از دست داد و ناصر ناصری پور نتیجه را به “علی خسروف” از یمن واگذار کرد و حذف شد.

  همچنین محمد محمدی بریمانلو در وزن ۶۶- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف “عبدالزحالیلوف” از روسیه رفت و در پایان ۵ دقیقه مبارزه بازنده تاتامی را ترک کرد. همچنین قاسم نوری زاده دیگر جودوکار ایران در این وزن به “لاسزلو سزوک” از رومانی باخت و کنار رفت.

  فردا شنبه در روز دوم جودوکاران اوزان ۷۳- و ۸۱-کیلوگرم پیگیری می شود. در وزن ۷۳- کیلوگرم ۴۹ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت که وحید بنا دور نخست به مصاف “بابایف” از ازبکستان می رود و در صورت برتری در یک مبارزه سخت به مصاف”دکس المونت” جودوکار عنوان دار هلندی ها که نفر اول رنکنیگ جهانی است و سابقه کسب مدال در مسابقات جهانی و المپیک را در کارنامه دارد خواهد رفت. امید تیزتک دیگر جودوکار ایرانی این وزن دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده مبارزه جودوکاران مغولستان و ترکیه دیدار می کند.

  سعید ملایی تنها جودوکار ایران در وزن ۸۱- کیلوگرم در میان ۵۸ جودوکار “حاجگولیف” از ترکمستان را به عنوان اولین رقیب پیش رو دارد و سپس با برنده مبارزه ترکیه و اکراین پیکار می کند.

  برچسب ها :

  نظرات