آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13249
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  سخنرانی علیه منتقدین دولت در مجلس ختم مادر رئیس جمهور

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدعلی غروی عصر امروز در مجلس ترحیم مادر رئیس‌جمهور که با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه دولت یازدهم همواره در تلاش بوده تا در مسیر پیشرفت و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کند، اظهار کرد: منتقدان دولت تدبیر و امید، دست از انتقادهای غیرمنصفانه […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدعلی غروی عصر امروز در مجلس ترحیم مادر رئیس‌جمهور که با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه دولت یازدهم همواره در تلاش بوده تا در مسیر پیشرفت و اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کند، اظهار کرد: منتقدان دولت تدبیر و امید، دست از انتقادهای غیرمنصفانه بردارند و با اصلاح خود به دولت کمک کنند تا در مسیر ارزش‌های اسلامی حرکت کند.

  وی با بیان اینکه برخی منتقدان غیر منصف سعی دارند به دولت یازدهم ضربه وارد کنند و دچار انتقاد کورکورانه شده‌اند، ادامه داد:‌ منتقدان دولت باید با دولت هم‌صدا شوند و اگر هم انتقادی می‌کنند، سازنده و از سر دلسوزی باشد و با هدف ضربه زدن به دولت نباشد.

  استاد برجسته حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز در خصوص همراهی با دولت در عرصه‌های مختلف تأکید دارند و موضوع حمایت همه‌جانبه از دولت مورد توجه ایشان است، افزود: منتقدانی که تنها ضعف‌های دولت یازدهم را بزرگ می‌کنند و با این کار سعی دارند تا در مسیر حرکت دولت سنگ‌اندازی کنند، در واقع به سخنان ولی امر مسلمین جهان بی‌توجهی کرده‌اند.

  غروی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای و شرایط خاص سیاسی و اقتصادی نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در حال حاضر، دشمنان حقیقی اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند تا با ایجاد تفرقه در داخل کشور بتوانند امتیازات مناسبی برای خود به دست آورند.

  وی همچنین گفت: منتقدان غیر منصف دولت تدبیر و امید در واقع به دشمنان کمک می‌کنند تا بتوانند با کسب امتیاز لازم از این انتقادات نادرست به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند و باید با توجه به این موضوع، مسیر خود را از دشمنان این مردم و انقلاب اسلامی ایران جدا کنند.

  این استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: بدنه دولت تدبیر و امید همواره تلاش کرده است تا با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و با استفاده از رهنمودهای ایشان در مسیر اسلام حقیقی و پیشرفت ایران اسلامی حرکت کند و وظیفه ما نیز حمایت همه‌جانبه از دولت یازدهم است.

  غروی با بیان اینکه بسیاری از این انتقادات به دولت وارد نیست و تنها بر اساس منافع شخصی صورت می‌گیرد، ادامه داد: مردم همواره و در عرصه‌های مختلف نشان داده‌اند که با درایت ایرانی اسلامی خود در کنار مقام معظم رهبری هستند و از دولت یازدهم نیز در تمام صحنه‌ها حمایت‌های لازم را خواهند داشت.

  وی همچنین با اشاره به تعلل کشورهای مذاکره‌کننده در مسئله هسته‌ای برای رسیدن به توافق نهایی افزود: کشورهای غربی هم‌چنان دلخوش این انتقادهای غیر منصفانه هستند تا با ایجاد اختلاف در داخل کشور بتوانند از این موضوع نهایت استفاده را کنند.

  این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: امیدواریم تا در سال ۹۴ که با درایت مقام معظم رهبری سال ملت و دولت، همدلی و هم‌زبانی نام‌گذاری شده است، نه‌تنها شاهد این‌گونه انتقادها نباشیم بلکه حمایت همه‌جانبه از دولت یازدهم را به نظاره بنشینیم.  

  برچسب ها :

  نظرات