آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13240
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دولت و ملت در سال جدید نیازمند ارتباط بیشتر و صممیمی تری هستند

  آوای شمال/ حجت الاسلام حسن علیدادی روز دوشنبه در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا با تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سالی سرشار از برکت پیروزی برای ملت و نظام در صحنه های داخلی و بین المللی افزود : امیدوارم هر روز شاهد افتخارات ارزشمند و بزرگ در تمامی صحنه ها برای نظام […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام حسن علیدادی روز دوشنبه در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار ایرنا با تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی سالی سرشار از برکت پیروزی برای ملت و نظام در صحنه های داخلی و بین المللی افزود : امیدوارم هر روز شاهد افتخارات ارزشمند و بزرگ در تمامی صحنه ها برای نظام جمهوری اسلامی باشیم .

  وی در مورد نامگذاری حکیمانه امسال از سوی رهبر معظم انقلاب گفت : در شرایط بین المللی نیاز به همدلی و همزبانی بیشتر بین دولت و ملت احساس می شود و باید این ارتباط صمیمانه تر و هماهنگ تر از قبل صورت گیرد زیرا در مذاکرات حساس و سنگین با ابرقدرتهای جهان مواجه هستیم .

  امام جمعه کیش به اتفاقات و آزمون ها مهم سال ۹۴ اشاره کرد و افزود : اتفاقاتی که در سال ۹۴ قرار است رقم بخورد بسیار سرنوشت ساز و حساس است ، نخست برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است که آرزوی ما این است که شواری نگهبان و وزارت کشور با همکاری و همدلی بتوانند انتخاباتی خداپسندانه با حضور پرشور مردم در پای صندوق ها رای برگزار کنند ، انتخاباتی که در شان و طراز ملت شریف ایران باشد .

  حجت الاسلام علیدادی آزمون سرنوشت ساز دیگر را انتخابات مجلس خبرگان رهبری دانست و ابراز امیدواری کرد تا ملت شریف ایران بتوانند در این دو آزمون سرافرازانه بیرون بیایند و خروجی آن نیز تقویت نظام اسلامی ، مردم و دولت و همچنین شکست دشمنان قسم خورده به حقوق دیگر ملت ها باشد .

  وی با بیان اینکه انرژی هسته ای حق مسلم ملت ایران و نسل های بعدی است گفت : تیم مذاکره کننده تمامی تلاش خود را برای دفاع از این حق بکار گرفته که امیدواریم با سربلندی و پیروزی از این صحنه حساس خارج شوند.

  خطیب جمعه کیش با یاد آوری اینکه همه ملت ها حق دستیابی به این فناوری را دارند گفت : دولتمردان ایران به طور یقین از این حق دفاع خواهند کرد .

  حجت الاسلام حسن علیدادی به تقارن سال نو با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اشاره کرد و گفت : باید از این شب ها بهره معنوی لازم را ببریم .

  وی در مورد جنگ رزمندگان اسلام د ر مقابل تکفیری ها به ایرنا گفت : امیدواریم برادرانی که در مقابل تکفیری ها در عراق ، سوریه ، لبنان، یمن و بحرین مبارزه می کنند به پیروزی دست یابند در سال جدید نیزشاهد پیروزی مسلمانان سراسر جهان در مقابل کفر و ظلم باشیم .

  برچسب ها :

  نظرات