آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 13157
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  الشباب عربستان در آتش‌بازی نفت سوخت/ جدول رده بندی گروه

  آوای شمال/ در سومین هفته رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸ امروز تیم‌های نفت تهران و الشباب عربستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم نفت در حالی که تا دقیاق پایانی با یک گل از میهمانش عقب بود موفق شد با نتیجه۲-۱ به پیروزی برسد. نایف هزازی (۴۳) […]

  آوای شمال/ در سومین هفته رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸ امروز تیم‌های نفت تهران و الشباب عربستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم نفت در حالی که تا دقیاق پایانی با یک گل از میهمانش عقب بود موفق شد با نتیجه۲-۱ به پیروزی برسد. نایف هزازی (۴۳) برای الشباب از روی نقطه پنالتی و امیرارسلان مطهری (۸۴) و پادووانی (۹۰) برای نفت گلزنی کردند.

  کیم دونگ جیم داور مسابقه به احمد و محمد پلوسی از الشباب و علیرضا بیرانوند و حسین ابراهیمی از نفت کارت زرد نشان داد.

  در این دیدار که در حضور کمتر از پانصد تماشاگر برگزار شد، شاگردان علیرضا منصوریان نمایش قابل قبولی از خود ارائه دادند و صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. گزارش این ابزی را در زیر بخوانید:
  نیمه اول:

  دقیقه ۴: شوت عبدالرحمن الخیبری از بالای دروازه نفت ایران به بیرون رفت.

  دقیقه ۵: وحید امیری با پرتاب اوتی بلند مدافعان الشباب را غافلگیر کرد تا توپ به عزتی برسد اما ضربه او از داخل منطقه شش‌قدم به بالای دروازه رفت.

  دقیقه ۹: بازیکنان نفت از سمت چپ ارسالی روی دروازه الشباب داشتند که توپ دوبار به دست دو بازیکن الشباب خورد. نفتی‌ها معتقد بودند داور باید برای آنها پنالتی می‌گرفته اما داور کره‌ای چنین اعتقادی نداشت.

  دقیقه ۱۴: ضربه محکم ایمان مبعلی که از پشت محوطه جریمه زده شد با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

  دقیقه ۲۳: مهاجم تیم فوتبال الشباب قصد داشت با ضربه برگردان دروازه نفت را باز کند اما نه تنها موفق به انجام این کار نشد بلکه از ناحیه دست چپ هم دچار آسیب‌دیدگی شدید شد.

  دقیقه ۳۳: وحید امیری در موقعیتی عالی با دروازه‌بان الشباب تک‌به‌تک شد اما ضربه چیپ این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. نکته جالب اینجا بود که دروازه‌بان الشباب در این صحنه برخورد کوچکی با امیری داشت که همین برخورد باعث شد، تعویض شود.

  دقیقه ۴۳:مهاجم الشباب در موقعیتی مشکوک به آفساید با بیرانوند تک به تک شد و بیرانوند هم روی این بازیکن خطا کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. نایف هزازی این ضربه پنالتی را گل کرد و تیمش را با یک گل پیش انداخت.

  دقیقه ۴۴: غلامرضا رضایی موقعیت تک به تک را از داخل محوطه شش‌قدم به راحتی از دست داد.

  دقیقه ۶+۴۵: بازیکنان نفت در یک رفت و برگشت می‌توانستند دروازه الشباب را باز کنند اما این اتفاق حتی روی خط دروازه هم رخ نداد.

  نیمه دوم:

  دقیقه ۴۶: ارسلان مطهری به جای علیرضا قربانی به میدان آمد.

  دقیقه ۵۹: ضربه سر دیدنی کمال کامیابی‌نیا با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه ۶۱: ارسلان مطهری ضربه سر سنگینی را روانه دروازه الشباب کرد که دروازه‌بان عربستانی به زیبایی توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

  دقیقه ۶۲: عبدالمجید به جای بدر برای الشباب به بازی آمد.

  دقیقه ۷۲: ضربه محکم و پای چپ علیرضا عزتی را دروازه‌بان الشباب به کرنر فرستاد.

  دقیقه ۷۶: حسین ابراهیمی به جای وحید امیری وارد میدان شد.

  دقیقه ۸۰: حسین ابراهیمی از داور کارت زرد گرفت.

  دقیقه ۸۲: عبدالمجید از داخل محوطه شش قدم نفت توپ را به آسمان زد.

  دقیقه ۸۳: ضربه محکم حسین ابراهیمی با برخورد به بازیکن الشباب به کرنر رفت.

  دقیقه ۸۵:ارسلان مطهری با یک ضربه سر ضرب و زیبا از گوشه محوطه جریمه دروازه الشباب را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

  دقیقه ۸۷: ضربه زیبای رافینیا را بیرانوند مهار کرد.

  دقیقه ۹۰: لئوناردو پادووانی با ضربه سر گل دوم نفت را به ثمر رساند.

   

   

  نفت تهران: علیرضا بیرانوند، سیامک کوروشی، لئوناردو پادوانی، مهدی شیری، وحید حمدی نژاد، علیرضا عزتی، کمال کامیابی نیا (عباس بوزار ۸۶)، ایمان مبعلی، غلامرضا رضایی، وحید امیری (حسین ابراهیمی ۷۶)، علی قربانی(امیر ارسلان مطهری ۴۶)

   

  الشباب عربستان: ولید عبداله (۳۵ محمد الویس)، عبداله الاستا، عامر هارون، حسن معاث، محمد اول، رافینیا، احمد عتیف، عبدالمالک الخیبری، بدرالساطین (عبدالمجید ۶۲)، عبدالرحمان الخیبری و نایف هزازی.

  شاگردان علیرضا منصوریان که قبل از این یک امتیازی بودند با این برد ۴ امتیازی شدند و شانس خود برای صعود از مرحله مقدماتی را افزایش دادند. در دیگر دیدار این گروه هم العین در زمین پاختاکور ازبکستان به برتری ۱-۰ دست یافت.

  برچسب ها :

  نظرات