آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13130
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تراکتور هم در عربستان باخت

  آوای شمال/ در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم تراکتورسازی و الاهلی عربستان از ساعت ۲۰ و ۵۰ دقیقه امشب در ورزشگاه ملک عبدالله به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود الاهلی عربستان به پایان رسید. نیمه اول طی ۱۵ دقیقه ابتدایی […]

  آوای شمال/ در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم تراکتورسازی و الاهلی عربستان از ساعت ۲۰ و ۵۰ دقیقه امشب در ورزشگاه ملک عبدالله به مصاف یکدیگر رفتند.

  این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود الاهلی عربستان به پایان رسید.

  نیمه اول

  طی ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی موقعیت‌ خاصی روی دروازه‌ها به وجود نیامد و بازیکنان بیشتر به ارزیابی یکدیگر پرداختند.

  در ادامه بازی تراکتورسازی کمی جلو کشید و توانست چند موقعیت روی دروازه الاهلی عربستان به وجود بیاورد.

  در دقیقه ۲۰ بازی پاس عرضی فرشاد احمدزاده به لوسیانو ادینهو رسید که شوت این بازیکن با فاصله از بالای دروازه‌ به بیرون رفت.

  دقیقه ۲۱ حرکت پا به توپ احمدزاده با پاس در عرض این بازیکن همراه شد که توپ از مقابل دروازه و از بین مدافعان الاهلی عربستان و مهاجمان تراکتورسازی به شکلی خطرناک رد شد.

  در کل در نیمه اول تراکتورسازی بازی بهتری ارائه کرد.

  نیمه دوم

  در نیمه دوم روند بازی کند بود و دو تیم میل زیادی به حمله نداشتند.

  در دقیقه ۵۵ شوت ادینهو با فاصله نسبتا زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

  دقیقه ۶۸ ضربه ایستگاهی حبیب گردانی از جناح چپ زمین به تور کنار دروازه برخورد کرد.

  گل: دقیقه ۷۱ تاسیر الجسیم در اولین موقعیتی که الاهلی عربستان به دست آورد شوت آرامی را به سمت دروازه زد که این شوت مقابل حامد لک به زمین خورد و با اشتباه مسلم این بازیکن وارد دروازه‌ شد.

  دقیقه ۷۸ در حالیکه تراکتورسازی کاملا آشفته نشان می‌داد پاس عرضی بازیکن الاهلی درون محوطه جریمه به تاسیر االجسیم رسید که شوت قوصی این بازیکن به گل تبدیل شد.

  در ادامه بازی‌ هم الاهلی عربستان چند موقعیت دیگر به دست آورد می‌توانست دروازه تراکتورسازی را بازهم باز کند. بدین ترتیب تراکتورسازی هم با وجود بازی بد و نمیاش ضعیف درواز‌ه‌بان خود ۳ امتیاز حساس بازی مقابل الاهلی عربستان را از دست داد. این آخرین دیدار تراکتورسازی در سال ۹۳ بود که با باخت به اتمام رسید.

  داور این دیدار به خالد شفیعی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

  ترکیب تراکتورسازی

  حامد لک، قریشی، خالد شفیعی، حبیب گردانی، فردین عابدینی(۸۸ شاهین ثاقبی) ، فرید کریمی(۸۱ مهرداد بایرامی)، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی(۷۵ احمد کامدار)، فرشاد احمدزاده و لوسیانو ادینهو

  جدول گروه چهارم

  در دیگر دیدار این گروه الاهلی امارات و نسف قرشی هم به تساوی بدون گل رسیدند.

  با احتساب بازی‌های امروز الاهلی عربستان با کسب ۷ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. نسف قرشی با کسب ۴ امتیاز در رده دوم قرار دارد. تراکتورسازی با همان ۳ امتیاز در رده سوم باقی ماند و الاهلی امارات هم با ۲ امتیاز همچنان قعر نشین است.

  برچسب ها :

  نظرات