آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13127
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  منصوریان: خوشحالم که انتقام پرسپولیس را گرفتیم

  آوای شمال/ علیرضا منصوریان پس از پیروزی تیمش برابر الشباب گفت: از کسب اولین سه امتیاز جام باشگاه‌های آسیا خوشحالم. از همه کسانی که در ورزشگاه بودند تشکر می‌کنم. بازی سنگینی را از دو تیم دیدیم. الشبابی ها در خانه العین مساوی گرفته بودند و ما خیلی هم نگران بودیم که دو بر صفر عقب […]

  آوای شمال/ علیرضا منصوریان پس از پیروزی تیمش برابر الشباب گفت: از کسب اولین سه امتیاز جام باشگاه‌های آسیا خوشحالم. از همه کسانی که در ورزشگاه بودند تشکر می‌کنم. بازی سنگینی را از دو تیم دیدیم. الشبابی ها در خانه العین مساوی گرفته بودند و ما خیلی هم نگران بودیم که دو بر صفر عقب بیافتیم اما بازیکنان ما صبر و حوصله کردند.

  او ادامه داد: ما به بازیکنان گفتیم که وقتی در تمرین می توانند در پنج یا ده دقیقه، دو سه گل بزنیم پس می شود بازی را برد. وقتی دیروز پرسپولیس سومین گل را خورد، به بازیکنان ما فشار آمد و ما با تمام وجود تلاش کردیم تا انتقام این شکست را بگیریم و خوشحالیم که این اتفاق افتاد.

  وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه سرمربی الشباب گفته که نفتی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند چیست، بیان کرد: جز یک صحنه، ما در همه بازی جوانمردانه بازی کردیم و در آن صحنه هم بازیکنان ما حواسشان نبود. من خدا را شکر می‌کنم که بازی جوانمردانه را رعایت کردیم. اگر برای ما این مسئله وجود داشت، صحنه ضربه کاشته را می‌زدیم. خودتان دیدید که هواداران به فیرپلی ما اعتراض داشتند. وقتی تعداد فیرپلی زیاد شود، روند بازی هم افت می‌کند. بازهم می‌گویم که از الشبابی‌ها عذرخواهی می‌کنم. مطمئن باشید اگر آن توپی که فیرپلی نکردیم به گل تبدیل می‌شد، ما یک برنامه دیگر می‌چیدیم تا جبران شود.

  برچسب ها :

  نظرات