آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13100
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مطهری: الشباب را بردیم اما هنوز کار سختی برای صعود داریم

  آوای شمال/ امیرارسلان مطهری پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل الشباب عربستان در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چه بگویم، فقط خیلی خوشحالم که در این بازی توانستم گل بزنم و حداقل بعد از گل خیال‌مان راحت شد که یک امتیاز این بازی را می‌گیریم و بعد از آن برای سه امتیاز تلاش کردیم […]

  آوای شمال/ امیرارسلان مطهری پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل الشباب عربستان در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چه بگویم، فقط خیلی خوشحالم که در این بازی توانستم گل بزنم و حداقل بعد از گل خیال‌مان راحت شد که یک امتیاز این بازی را می‌گیریم و بعد از آن برای سه امتیاز تلاش کردیم که شکر خدا گل دوم را به ثمر رساندیم.

  وی درباره اظهارنظر خاکپور که گفته است، به مطهری گفته بوده اگر گل نزند حق بازگشت به اردوی تیم امید را ندارد، توضیح داد: بله، او قبل از اینکه اردو را ترک کنم به من گفت اگر نتوانستی در این بازی گل بزنی و تیمت نیز برنده نشد، به اردو برنگرد، چرا که خط می‌خوری! به این خاطر وقتی گل زدم سمت سکوها گل خود را به خاکپور، پدر و برادرم که در آنجا حضور داشتند، تقدیم کردم.

  مطهری درباره اینکه تیمش چقدر شانس صعود به مرحله بعد را دارد، گفت: ما در این بازی به سه امتیاز خیلی با ارزش دست پیدا کردیم اما هنوز راه سختی برای صعود داریم. تیم ما از هر نظر استحقاق رسیدن به مرحله بالاتر را دارد و نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد تا از این گروه سخت صعود کنیم.

  مهاجم نفت ایران در پاسخ به این پرسش که درباره گل‌های دقیقه نودی‌اش چه نظری دارد و دوست دارد چه لقبی به او بدهند، گفت: اگر گل‌های مهمی به ثمر می‌رسانم به خاطر لطف خداست که شامل حالم می‌شوم، ضمن اینکه تا به حال به لقب فکر نکرده‌ام.

   

  برچسب ها :

  نظرات