آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  وزارت کشور: سفر نوروزی به عتبات فقط با داشتن روادید

  آوای شمال/ مدیر کل مرزهای وزارت کشور با بیان اینکه زائران عتبات عالیات در ایام نوروز از مرزهای زمینی مجاز در شلمچه، چزابه و مهران می توانند عبور و مرور کنند، گفت: داشتن روادید عراق و گذرنامه برای این مسافران ضروری است. مجید آقابابایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهارداشت: مرزهای مجاز […]

  آوای شمال/ مدیر کل مرزهای وزارت کشور با بیان اینکه زائران عتبات عالیات در ایام نوروز از مرزهای زمینی مجاز در شلمچه، چزابه و مهران می توانند عبور و مرور کنند، گفت: داشتن روادید عراق و گذرنامه برای این مسافران ضروری است.

  مجید آقابابایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهارداشت: مرزهای مجاز ورود و خروج کشور در ایام تعطیلات نوروزی به صورت طبیعی به کار خود ادامه می دهند و هیچگونه کاهش ساعت کاری ندارند.

  وی ادامه داد: مسوولیت تصمیم گیری در خصوص مرزها و مبادی ورودی و خروجی مسافران با وزارت کشور است و هر گونه تصمیم گیری درباره مرزها به عهده این وزارتخانه است.

  مدیرکل مرزهای وزارت کشور به عبور و مرور تانکرهای حامل فرآورده های نفتی از مرزها و وارد شدن آنها به کشور اشاره کرد و گفت: این خودروهای حامل سوخت می توانند وارد کشور شوند اما اجازه ورود به جاده ها در ایام تعطیلات را ندارند.

  آقابابایی اضافه کرد: خودروهای حامل سوخت می توانند در مبادی ورودی مرزها اسکان یابند و بعد از تعطیلات به عبور و مرور در جاده ها بپردازند؛ هدف از این کار تسهیل رفت و آمد مسافران نوروزی در کشور و افزوده نشدن بار ترافیکی است.

  وی ادامه داد: مناطق مرزی کشور در امنیت و آرامش کامل به سر می برند و مسافران نوروزی می توانند از طبیعت زیبای مناطق مرزی در شرق، غرب و جنوب کشور بهترین بهره را ببرند.

  برچسب ها :

  نظرات