آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13075
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ترکش اسلام هراسی کارتل های رسانه ای صهیونیستی امروز بر پیکر مسلمانان آمریکا اصابت می کند

  آوای شمال/ شواهد نشان دهنده این است که موج اسلام هراسی و مسلمان کشی در کشورهای غربی وارد فاز جدید خود شده و اقدامات ضد انسانی در راستای ایجاد فضای رعب و وحشت علیه مسلمانان در حال افزایش است.   بر اساس این گزارش چندی پیش بود که کشتار چپل هیل که منجر به قتل […]

  آوای شمال/ شواهد نشان دهنده این است که موج اسلام هراسی و مسلمان کشی در کشورهای غربی وارد فاز جدید خود شده و اقدامات ضد انسانی در راستای ایجاد فضای رعب و وحشت علیه مسلمانان در حال افزایش است.

   

  بر اساس این گزارش چندی پیش بود که کشتار چپل هیل که منجر به قتل ۳ مسلمان شده بود رخ داد. در آن زمان هر چند که پیگیری هایی در راستای برخورد با قاتل صورت گرفت اما آن چه که بررسی و پیگیری نشد علل انجام چنین اقدامی بود.

   

   

  گزارش ها از ایالت کارولینای شمالی آمریکا حاکی از آن است که باز هم این اتفاقات در حال رخ دادن است و مسلمانان باز هم مورد آزار و اذیت و تهدید جانی قرار دارند. این گزارش ها تاکید می کنند که یک خانواده مسلمان آمریکایی مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند.

   

  در این حمله که در منطقه ای به نام مکلنگبرگ کانتی صورت گرفته است، ۱۸ گلوله به سمت خانه یک خانواده مسلمان تیراندازی شده است که موجب زخمی شدن برخی از اعضای این خانواده شده است.

   

  صاحب خانه در مصاحبه با شبکه «WBTV» در مورد این حادثه گفته است: «چرا خانه ما؟ چرا دیگر خانه‌ها هدف قرار نگرفت؟ به نظر می‌رسد که دلیلی وجود داشته که ما هدف قرار گرفته‌ایم. به نظر نمی‌رسد این یک تیراندازی کور بوده باشد.»

   

   

  وی افزود: «همه ما شوکه شده‌ایم و داریم به این فکر می‌کنیم که چه کسی می‌تواند به ما شلیک کرده باشد؟ آیا انگیزه‌ای داشته است؟ نمی‌دانیم.»

   

  «چاک هنسون» رئیس پلیس منطقه می‌گوید تا زمانی که کسی در این ارتباط بازداشت نشود، نمی‌توان گفت که آیا دلیل این تیراندازی مذهب قربانیان بوده یا نه.

   

  اقدامات اخیر حاصل تبلیغات ضد اسلامی در آمریکاست

   

  محمد کرمی راد در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در خصوص حوادث اخیر در آمریکا علیه مسلمانان اظهار داشت: این شرایط دقیقا حاصل تبلیغاتی است که علیه اسلام در سال های گذشته در آمریکا انجام شده است.

   

  این تحلیل گر مسائل بین المللی افزود: رسانه های وابسته به کارتل های صهیونیستی در جهت پیشبرد اهدافی که از مدت ها پیش به دنبال آن بوده اند موجی از اسلام هراسی را در آمریکا و کشورهای غربی به راه انداختند که ترکش های این امواج امروز در حال اصابت کردن به مسلمانان آمریکایی است.

   

   

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس هشتم تاکید کرد: شرایط در ایالات متحده به گونه ای است که انواعی از تبعیض ها در جامعه حاکم است و این شرایط نشان می دهد که سیاست های ایالات متحده نه تنها در خارج از مرزهای خود مشکل آفرین است بلکه تبعات آن  به داخل مرزهای خود هم رسیده است.

   

  خشونت علیه مسلمانان امنیت ایالات متحده را با مشکل روبرو می کند

   

  این کارشناس مسائل علوم دفاعی و امنیت ملی در ادامه خشونت های اخیر علیه مسلمانان در آمریکا را زمینه ساز خشونت های آینده دانست و تاکید کرد: شرایط فعلی قطعا زمینه تندروی ها و اقدامات خشونت بار دیگری را فراهم می کند.

   

  وی افزود: هر زمان که تندروی ها علیه یک اقلیت در ایالات متحده افزایش یافته خشونت ها نیز بیشتر شده است.

   

  کرمی راد تصریح کرد: خشونت ها علیه مسلمان در آمریکا، امنیت این کشور را با بحران روبرو خواهد کرد و همانطور در قضایای خشونت های فرگوسن مشاهده شد این موضوع هم پتانسیل تبدیل شدن به یک بحران داخلی را دارد.

  برچسب ها :

  نظرات