آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13050
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  معاون استاندار ایلام: حفظ دستاوردهای نظام نیازمند مشارکت اجتماعی مردم در امور است

  آوای شمال/ حسین کلانتری عصر چهارشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی استان ایلام اظهار کرد: موقعیت ممتاز ایران اسلامی در جهان و منطقه در شرایط سخت تحریم و کاهش قیمت نفت حاصل شده است. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران اکنون به نقطه امن منطقه و جهان تبدیل شده و درحالیکه بیشتر کشورهای همسایه […]

  آوای شمال/ حسین کلانتری عصر چهارشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی استان ایلام اظهار کرد: موقعیت ممتاز ایران اسلامی در جهان و منطقه در شرایط سخت تحریم و کاهش قیمت نفت حاصل شده است.

  وی افزود: جمهوری اسلامی ایران اکنون به نقطه امن منطقه و جهان تبدیل شده و درحالیکه بیشتر کشورهای همسایه کشورمان دچار معضلات امنیتی و شورش گروه های تکفیری هستند، ایران به کانونی برای حل و فصل منازعات بین المللی تبدیل شده است.

  معاون استاندار ایلام یادآور شد: دشمنان داخلی و خارجی امروز اذعان دارند که امکان تغییر نظام در ایران وجود ندارد و کشورهای غربی بویژه آمریکایی ها امکان نادیده گرفتن کشورمان را در معادلات منطقه ای و جهانی ندارند.

  کلانتری ادامه داد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری سال آینده در سراسر کشور برگزار می شود که بدون شک آحاد مختلف مردم در کنار تمامی گروه ها و احزاب سیاسی با توجه به رویکرد اعتدال گرایی دولت و ایجاد فضای باز سیاسی حماسه دیگری را پس از حماسه های اقتصادی و فرهنگی به منصه ظهور می رسانند.

  وی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید در سال ۹۳ موفقیت های چشمگیری را بدست آورد که این عملکرد در شرایط سخت تحریم و کاهش درآمدهای دولت حاصل شد و بدون تردید کسب این موفقیت ها بدون همراهی مردم و بویژه رسانه ها در انعکاس خدمات بخش های مختلف دولت به مردم امکان پذیر نبود.

  معاون استاندار ایلام با اشاره به راه اندازی فاز ۱۲ میدان گازی پارس جنوبی گفت: اجرای این طرح در سایه تلاش نیروهای متخصص داخلی حاصل شد و با راه اندازی آن سالانه هفت میلیارد دلار به درآمدهای نفتی کشور افزوده می شود.

  وی ابراز امیدواری کرد سال ۹۴ سال موفقیت هر چه بیشتر نظام و دولت در برنامه های خود به منظور پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

  برچسب ها :

  نظرات