آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13032
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جهانگیری: مذاکرات را حتما به نتیجه می رسانیم /طرف مقابل بدرفتاری نکند به نتیجه می رسیم

  آوای شمال/ به گزارش نامه نیوز جهانگیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا این مطلب را در پاسخ به این سوال که امروز – چهارشنبه – سخنگوی وزارت خارجه کشورمان مذاکرات را در لوزان سوئیس در مرحله ای بسیار پیچیده و حساس دانست، بیان کرد. وی تاکید کرد: ما امیدوار هستیم […]

  آوای شمال/ به گزارش نامه نیوز جهانگیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا این مطلب را در پاسخ به این سوال که امروز – چهارشنبه – سخنگوی وزارت خارجه کشورمان مذاکرات را در لوزان سوئیس در مرحله ای بسیار پیچیده و حساس دانست، بیان کرد.

  وی تاکید کرد: ما امیدوار هستیم و تلاش خودمان را می کنیم.
  معاون اول رییس جمهوری افزود: وقتی ما مسیری را شروع و با انگیزه ای کار، را آغاز کرده ایم که حتما آن را به نتیجه برسانیم.
  جهانگیری در عین حال گفت: ما تلاش خودمان را می کنیم البته اگر آنها (طرف مقابل مذاکره کننده) بد رفتاری نکنند، به نظر من مذاکرات به نتیجه می رسد.
  چهارمین دور گفت و گوهای محمد جواد ظریف و جان کری وزیران خارجه ایران و آمریکا امروز در لوزان سوئیس برگزار شد، مذاکراتی که از روز یکشنبه آغاز شده است.
  در این دور از گفت و گوها علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و ارنست مونیز وزیر انرژی امریکا، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونان وزیر امور خارجه، وندی شرمن معاون وزیر خارجه امریکا، هلگا اشمید معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا و حمید بعیدی نژاد مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه نیز حضور دارند.
  هم اکنون نمایندگان کشورهای ۱+۵ در لوزان حضور دارند تا به پیشرفت مذاکرات کارشناسی و معاونان هیات های دو طرف کمک کنند.

  برچسب ها :

  نظرات