آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12961
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی > فرهنگی
 •   

  مردم در نوروز ۹۴ ،حرمت ایام فاطمیه را نگه دارند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید داوود موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد که با حضور علیرضا یونسی رستمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام اظهار کرد: در ماه پایانی هر سال موضوع بازنگری عملکرد […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید داوود موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد که با حضور علیرضا یونسی رستمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در مجتمع نفت محمودآباد برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام اظهار کرد: در ماه پایانی هر سال موضوع بازنگری عملکرد مدیران و ادارات مختلف حائز اهمیت است.

  وی افزود: ما مسئولان باید به مردم و افکار عمومی پاسخگو باشیم که آیا اعتبارات به ردیف های مرتبط در راستای اهداف مدنظر تخصیص یافته است.

  موسوی تصریح کرد: شهرستان محمودآباد با توجه به روند توسعه و افزایش تدریجی جمعیت و وجود بستر توریستی همواره با مشکلاتی روبرو بوده که شایسته است تا مدیران این شهرستان برای غلبه بر این تنگناها،  اقدامات اساسی و جدی را حوزه زیر بنایی در دستور کار خود قرار دهند.

  وی با بیان اینکه ساحل محمودآباد از سواحل بکر استان به شمار می رود، یادآور شد: سواحل محمودآباد باید به طور دائم مورد پایش قرار گیرد و حذف متصرفین ساحل در جهت استفاده بهینه مردم مهیا شود.

  موسوی قرار گرفتن محمودآباد در مرکز مازندران از لحاظ جفرافیایی را بسیار استراتژیک دانست و عنوان کرد: محمودآباد به عنوان نزدیک ترین شهر ساحلی به پایتخت نیاز به سلسله اقداماتی دارد که باید مدیران در سطح استانی و ملی به آن نگاه ویژه ای داشته باشند.

  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات اساسی مردم این شهر تآمین آب شرب مناسب و جلوگیری از قطعی آب در ایام تابستان و تعطیلات بوده که این مهم باید به طور جدی مورد توجه مدیران مربوطه قرار گیرد.

  وی همچنین مشکلات کشاورزی مردم را یادآور شد و اذعان داشت: با توجه به پیش بینی خشکسالی مسئولان ذیربط در عرصه کشاورزی و آبیاری، مسولان باید تمهیدات لازم را اندیشیده و از هم اکنون اقدامات ویژه عملیاتی را برای سال آتی مدنظر قرار دهند.

  امام جمعه شهرستان محمودآباد در پایان با تبریک فرارسیدن ایام نوروز خاطرنشان کرد: مردم در این ایام با توجه به تقارن با ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا(س)، حرمت ایام فاطمیه را حفظ کنند.

  برای دیدن تصاویر جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد اینجا کلیک کنید.

  برچسب ها :

  نظرات