آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12958
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  آیین پاکسازی سواحل و پارک‌های محمودآباد برگزار شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، ظهر امروز و به همت کانون ساحل سبز مازندران و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر محمودآباد و مدیریت آموزش‌و پرورش، آئین مهربانی با شهر در سواحل و پارک‌های شهر محمودآباد برگزار شد. مدیرعامل سازمان مردم‌نهاد کانون ساحل سبز مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای شمال گفت: […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، ظهر امروز و به همت کانون ساحل سبز مازندران و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر محمودآباد و مدیریت آموزش‌و پرورش، آئین مهربانی با شهر در سواحل و پارک‌های شهر محمودآباد برگزار شد.

  مدیرعامل سازمان مردم‌نهاد کانون ساحل سبز مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای شمال گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو عموم شهروندان اقدام به خانه تکانی می کنند و اغلب پاکسازی سواحل و پارک‌ها از ذهن‌ها فراموش می شد.

  محمد محتاطی افزود: این همایش با هدف پاکسازی سواحل و پارک‌ها و خیابان‌ها و محلات برای میزبانی از مسافران نوروزی و همچنین تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی کشور و به‌منظور مشارکت‌دهی شهروندان در حوزه محیط زیست برگزار شد.

  وی تصریح کرد: در این همایش، ۱۰ نقطه ساحلی شهر محمودآباد در خیابانهای آزادی و معلم به طول دو کیلومتر و سه پارک شهری طاهباز، ملت و پارک شهرداری با حضور دانش‌آموزان و عموم شهروندان پاکسازی شد.

  محتاطی با قدردانی از تعامل و همکاری آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در اجرای این همایش گفت: با اهتمام ویژه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد و با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان، تعداد ۷۰۰ نفر از دانش آموزان در این همایش حضور پیدا کردند.

  به گزارش آوای شمال، دراین همایش امام‌جمعه، فرماندار و برخی از مدیران ادارات نیز حضور داشتند.

  برای دیدن تصاویر مربوط به این خبر اینجا کلیک کنید.

   

  برچسب ها :

  نظرات