آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12913
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  در مورد این زن به پلیس کمک کنید

  آوای شمال/ در مورخه ۱۲/۱۱/۱۳۹۳ پس از چندین تماس تلفنی با خانه و در حالیکه خانم جوانی را به عنوان پرستار برای ایشان استخدام کرده بودم ، به علت عدم پاسخگویی به تماس های مکرر !! خود را به منزل مادرم در خیابان دبستان رساندم ؛ زمانیکه وارد خانه شدم ، مادرم را بر روی […]

  آوای شمال/ در مورخه ۱۲/۱۱/۱۳۹۳ پس از چندین تماس تلفنی با خانه و در حالیکه خانم جوانی را به عنوان پرستار برای ایشان استخدام کرده بودم ، به علت عدم پاسخگویی به تماس های مکرر !! خود را به منزل مادرم در خیابان دبستان رساندم ؛ زمانیکه وارد خانه شدم ، مادرم را بر روی زمین و در حالیکه از ناحیه سر دچار شکستگی شده بود ، پیدا کردم . بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و مادرم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد ” .

   

  شاکیه در ادامه اظهاراتش و در خصوص استخدام پرستار به کارآگاهان گفت : “حدودا یک هفته پیش از حادثه ، در داخل قطار مترو با خانم جوانی آشنا شدم که مدعی بود به دنبال کار می گردد اما موفق به پیدا کردن کار مناسبی نشده بود ؛ در حالیکه تحت تأثیر صحبت های این زن قرار گرفته و قصد کمک برای حل مشکل او را داشتم ، به او پیشنهاد دادم تا در قبال دریافت حقوقی مناسب از مادرم پرستاری کند و او نیز بلافاصله پیشنهاد مرا قبول کرد ” .

   

  شاکیه در ادامه به کارآگاهان گفت : “یک هفته از حضور این خانم جوان در منزل مادرم -که نزدیک به هفتاد سال سن دارد – گذشته بود و طی همین این مدت [ کوتاه ] به او اعتماد پیدا کرده بودم !!! ؛ بنده هر روز در چندین نوبت با منزل مادرم تماس گرفته تا از حضور پرستار اطمینان پیدا کرده و همچنین جویای حال مادرم نیز باشم اما در مورخه ۱۲/۱۱/۱۳۹۳ ، هیچکس پاسخگوی تماس های تلفنی بنده نبود ! ؛ به تصور اینکه برای مادرم اتفاقی افتاده (بواسطه داشتن عارضه قلبی) سریع خود را از محل کار به منزل رساندم اما در کمال تعجب ، مادرم را بر روی زمین پیدا کردم که از ناحیه سر دچار شکستگی شده و خون زیادی از وی رفته بود ؛ در حالیکه هیچ خبری از پرستار مادرم نبود ، بلافاصله مادرم را به کمک اروژانس به بیمارستان رسانده و در حال حاضر نیز مادرم در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت قرار دارد ” .

   

  شاکیه در خصوص نحوه اطلاع از سرقت طلا و جواهرات مادر ش نیز به کارآگاهان گفت : ” در زمان انتقال مادرم به بیمارستان و در حالیکه در داخل آمبولانس کنار او حضور داشتم ، متوجه کبودی های روی دست مادرم شدم که هیچ طلایی داخل دستش نبود ؛ مادرم بیش از ۱۰ حلقه النگو در داخل دستش داشت اما در زمان انتقال به بیمارستان متوجه شدم که تمامی آنها بهمراه یک رشته زنجیر و پلاک یادگار پدر مرحومم ، سرقت شده است ” .

   

  شکار تصویر پرستار قلابی

  با توجه به شیوه و شگرد سرقت صورت گرفته و متواری شدن پرستار ، کارآگاهان به محل زندگی مادر شاکیه مراجعه و در بررسی محل سرقت اطمینان پیدا کردند که ضربات وارد شده به ناحیه پشت سر و پیشانی پیرزن توسط یک گلدان بلورین صورت گرفته و سارق پس از بیهوشی پیرزن اقدام به سرقت طلا و جواهرات همراهِ پیرزن و همچنین چند رشته طلا و جواهرات داخلِ خانه کرده است .

   

  در ادامه و با بررسی میدانی از محدوده محل زندگی مادر شاکیه ، کارآگاهان موفق به شناسایی یک مغازه سوپر مارکتی شدند که صاحب آن یک دوربین مدار بسته را در بیرون از مغازه اش پیش بینی کرده بود ؛ نهایتا تصاویر دوربین مداربسته بررسی و شاکیه موفق به شناسایی تصویر یک خانم بعنوان پرستار مادرش می شود .

   

  سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” در حال حاضر مادر شاکیه همچنان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تحت مراقبت های درمانی قرار داشته و امکان انجام تحقیقات از وی در خصوص نحوه ارتکاب سرقت ، هنوز وجود ندارد ” .

   

  سرهنگ سعدالله گزافی ، با اشاره به دستور انتشار تصویر متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی گفت : “با توجه به متواری شدن سارقی خانمی که تحت پوشش پرستار اقدام به سرقت بعنف طلا و جواهرات از مادر شاکیه کرده و به جهت شناسایی و دستگیری این شخص ، دستور انتشار بدون پوشش این شخص از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر این شخص شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، محل زندگی و یا محل های تردد وی را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۱۲۳ در اختیار کارآگاهان قرار دهند ” .

  برچسب ها :

  نظرات