آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12868
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برنامه هفته نهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال

  آوای شمال/ تیم‌های مدعی مهرام و پتروشیمی بندر امام فردا (دوشنبه) در چارچوب مسابقات هفته نهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال در تالار بسکتبال آزادی به مصاف هم می‌روند. ۲ قدرت سنتی بسکتبال ایران از فصل ۱۳۸۹ تاکنون ۲۲ بار رو در روی هم قرار گرفته‌اند که در این بین ۹ بار مهرام و ۱۳ بار تیم […]

  آوای شمال/ تیم‌های مدعی مهرام و پتروشیمی بندر امام فردا (دوشنبه) در چارچوب مسابقات هفته نهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال در تالار بسکتبال آزادی به مصاف هم می‌روند.

  ۲ قدرت سنتی بسکتبال ایران از فصل ۱۳۸۹ تاکنون ۲۲ بار رو در روی هم قرار گرفته‌اند که در این بین ۹ بار مهرام و ۱۳ بار تیم پتروشیمی بندر امام پیروز بوده‌اند. آخرین تقابل ۲ تیم را شاگردان مصطفی هاشمی با یک امتیاز اختلاف به سود خود تمام کردند و در نهایت قهرمان لیگ ملی شدند. کنار آمدن با از دست رفتن مقام قهرمانی لیگ ملی نیز برای پتروشیمی چندان ساده نبود و مدیران این باشگاه در یک عکس‌العمل فوری، بوبان متیف مقدونیه‌ای را جایگزین مهران حاتمی به عنوان سرمربی تیم کردند.

  تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در لیگ حرفه‌ای بسکتبال از حضور ۲ بازیکن استرالیایی و کروات استفاده می‌کند. الکس ماریچ بازیکن ۱۱۲ سانتی‌متری و ۳۱ ساله‌ای است که سابقه بازی در کشورهای ترکیه، صربستان، روسیه و یونان را در کارنامه دارد. لوکا پتکوویچ، گارد رأس کروات تیم پتروشیمی بندر امام نیز که فصل قبل در تیم افرا تهران بازی کرد، دیگر خرید این تیم است. پتکوویچ بازی ساز خوبی است و می‌تواند مشکل تیم پتروشیمی بندر امام را در طراحی حملات این تیم برطرف کند.

  تیم مهرام که در هفته هفتم لیگ در تالار بسکتبال آزادی به دانشگاه آزاد باخته در دومین میزبانی مهم خود تنها به دنبال پیروزی است تا از کورس قهرمانی عقب نیفتد. پیروزی یا شکست در این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم و حتی سرنوشت‌ساز است تا فاصله ۲ تیم از دانشگاه آزاد صدرنشین زیاد نشود.

  برنامه دیدارهای هفته نهم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

  دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

  مهرام تهران – پتروشیمی بندرامام، ساعت ۱۵:۳۰
  پالایش نفت آبادان – دانشگاه آزاد، ساعت ۱۶
  پتروشیمی ماهشهر – پمینا اصفهان، ساعت ۱۶
  فولاد هفت الماس – ثامن مشهد، ساعت ۱۶

  جدول رده‌بندی لیگ حرفه‌ای بسکتبال تا پایان هفته هشتم:

  ۱- دانشگاه آزاد: ۷ پیروزی، ۱۴ امتیاز
  ۲- پتروشیمی بندر امام: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۳ امتیاز
  ۳- مهرام تهران: ۶ پیروزی، یک شکست، ۱۳ امتیاز
  ۴- شهرداری گرگان: ۵ پیروزی، ۳ شکست، ۱۳ امتیاز
  ۵- پمینای اصفهان: ۳ پیروزی، ۴ شکست، ۱۰ امتیاز
  ۶- پتروشیمی ماهشهر: ۲ پیروزی، ۵ شکست، ۹ امتیاز
  ۷- پالایش نفت آبادان: یک پیروزی، ۶ شکست، ۸ امتیاز
  ۸- ثامن مشهد: یک پیروزی، ۶ شکست، ۸ امتیاز
  ۹- فولاد هفت الماس قزوین: یک پیروزی، ۶ شکست، ۸ امتیاز

  برچسب ها :

  نظرات