آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12835
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حال و احوال دروازه‌بان سابق سرخابی‌ها در آمریکا

  آوای شمال/ محمد محمدی که چندی پیش از دنیای فوتبال در کشور آمریکا و در تیم ال‌ای‌بلوز خداحافظی کرد درخصوص آخرین تصمیمات خود در مورد مربیگری و همچنین مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد. * فعلا قصد آمدن به ایران را ندارم دروازه‌بان سابق استقلال در خصوص وضعیت خود گفت: من فعلا قصد آمدن […]

  آوای شمال/ محمد محمدی که چندی پیش از دنیای فوتبال در کشور آمریکا و در تیم ال‌ای‌بلوز خداحافظی کرد درخصوص آخرین تصمیمات خود در مورد مربیگری و همچنین مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.

  * فعلا قصد آمدن به ایران را ندارم

  دروازه‌بان سابق استقلال در خصوص وضعیت خود گفت: من فعلا قصد آمدن به ایران و فعالیت در اینجا را ندارم چون می‌خواهم مدارج مربیگری را طی کنم تا مدرکی نگیرم فکر این را نمی‌کنم که بخواهم به کار حرفه‌ای مربیگری مشغول شوم. به عنوان کمک‌ مربی و مربی گلرهای ال‌ای‌بلوز مشغول فعالیت هستند و زمانی که آقای اولیور ویس آمده به عنوان مربی با این تیم همکاری می‌کند. تیم ما نسبت به سال گذشته از لحاظ کادر فنی تغییرات زیادی داشته و حالا هم نزدیک به یک ماه است که بدنسازی می‌کنیم و امسال امیدواریم جزو تیم‌های بالای جدوی لیگ‌مان باشیم.

  * به دنبال گرفتن مدرک مربیگری‌ درجه B هستم

  با توجه به رزومه‌ام توانستم در کلاس‌های پروفشنال C شرکت کنم و خوشبختانه این مدرک را گرفتم. درست است که در این جا فوتبال‌شان خیلی مثل اروپا پیشرفت نکرده اما مدرک جای دیگری را هم قبول نمی‌کنند. ان‌شاءالله اگر فرصتی نصیبم شود در تابستان کلاس‌های B را هم پشت سر خواهم گذاشت.

  * پیگیر بازی‌های لیگ ایران هستم

  فوتبال ایران را پیگیری می‌کنم و بازی‌ها را می‌بینم. البته باید بگویم با توجه به فاصله زمانی نمی‌توانم بازی‌ها را به صورت مستقیم تماشا کنم اما دورادور پیگیر هستم و بازی‌های اکثر تیم‌ها به خصوص استقلال را تماشا می کنم.

  * هدفم سرمربیگری است نه مربیگری گلرها

  دروازه‌بان سابق استقلال در ادامه تاکید کرد: دوست دارم تجربیاتم را روزی در اختیار جوانان ایرانی بگذارم و درست است که ما امکانات جاهای دیگر را نداریم اما از لحاظ فنی و استعداد خیلی جلوتر از کشورهای دیگر هستیم. من در مربیگری هدف دارم و هدفم مشابه زمان بازی کردنم است. یا دوست ندارم کاری انجام دهم و یا اینکه اگر انجام می‌دهم باید به نحو احسن آن را پشت سر بگذارم.هدفم این است که بعد از ۴-۵ سال بتوانم در یک تیم سرمربی باشم چون پتانسیل این کار را در خود می‌بینم.

  * تیم‌مان نماینده استقلال در کشور آمریکاست

  تیمی که در آن فعالیت می‌کنم به نوعی نماینده استقلال در کشور آمریکاست. آقای منصوری مالک باشگاه به شدت به استقلال علاقمند است و به همین دلیل اسم تیمش را به شکلی گذاشته که کلمه آبی در آن گنجانده شده است. من هم به عنوان یک هموطن از او تشکر می‌کنم و امیدوارم شرایط به شکلی رقم بخورد که ارتباط خوبی بین تیم‌های ایرانی و تیم‌های اینجا برقرار شود.

  * از سرمربی‌ام یاد می‌گیرم تا فردا در اختیار جوانان بگذارم

  مربیگری و بازیگری دو دنیای کاملا متفاوت است و اصلا نمی‌توان آنها را با هم قیاس کرد. من امیدوارم اینقدر بتوانم در کار مربیگری خوب کار کنم که بتوانم حرفی برای گفتن داشته باشم. اولیور ویس که وظیفه سرمربیگری تیم ما را دارد در حال حاضر یک مریضی سخت مثل سرطان را پشت سر گذاشته و انسان تلاشگری است و من هم دوست دارم چیزهایی از او یاد بگیرم که فردا بتوانم در اختیار هموطنانم در ایران قرار بدهم.

  * فقط من و مومنی در ال ای بلوز هستیم

  به جز من فقط مهرشاد مومنی در تیم هست. امیدوارم هم من و هم مهرشاد مومنی نمایندگان خوبی در اینجا برای ایران باشیم.

  * می‌خواهم فوق‌لیساس مدیریت ورزشی بگیریم

  غیر از فوتبال فعلا مشغول خواندن درس هستم. می‌خواهم مدرک فوق‌لیسانس مدیریت ورزش را هم بگیرم که هم در بعد فنی و هم در بعد مدیریتی و تجربه بتوانم حرفی برای گفتن داشته باشم در حال حاضر در شهر پورتلند در ایالات اورگان به دعوت شرکت بزرگ نایک حدود یک هفته است برای تمرینات به اینجا آمده‌ایم واشخاص معروفی در این جا حضور دارند و فکر می‌کنم تجربه جالبی را کسب کرده‌ام.

  *آرزویم سلامتی مردم ایران در سال جدید است

  آرزوی من در سال جدید برای مردم ایران این است که تلاش کنند و همیشه مزد زحمات خود را بگیرند. سلامتی بزرگترین نعمت خدا است که من برای مردم کشورم در نوروز ۹۴ آرزو می‌کنم و امیدوارم من و امثال من روزی بتوانیم بزرگترین خدمت را به فوتبال ایران انجام می‌دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات