آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12759
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  پزشکیان:دولت احمدی‌نژاد سیستماتیک در انتخابات دخالت می‌کرد / عده‌ای کارشان جوسازی و حاشیه‌سازی علیه دولت شده است

  آوای شمال/ مسعود پزشکیان ٰنماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد جوسازی های اخیر منتقدان دولت مبنی بر دخالت دولتی‌ها در انتخابات مجلس آینده، به خبرنگار نامه نیوز گفت: یک عده کارشان جوسازی کردن علیه دولت شدن است، شکی در این موضوع نیست که آنها فقط به دنبال حاشیه درست کردن برای دولت هستند. […]

  آوای شمال/ مسعود پزشکیان ٰنماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد جوسازی های اخیر منتقدان دولت مبنی بر دخالت دولتی‌ها در انتخابات مجلس آینده، به خبرنگار نامه نیوز گفت: یک عده کارشان جوسازی کردن علیه دولت شدن است، شکی در این موضوع نیست که آنها فقط به دنبال حاشیه درست کردن برای دولت هستند.

  وی اظهار داشت: هدف این افراد این است که خودشان در انتخابات بالا بیایند، انگار همین مدت که در قدرت بودند برایشان کم بوده است که باز هم دنبال به قدرت رسیدن و بالا آمدن هستند.
  وزیر بهداشت دولت اصلاحات با بیان اینکه بعید است دولت یازدهم رسما از کسی یا گروهی در انتخابات حمایت کند، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون اینگونه بوده است که هر مدیری روی کار آمده است از افرادی درانتخابات حمایت کرده است، ممکن است الان هم این رویه باشد ولی بعید است دولت یازدهم رسما یا حتی در حال حاضر بخواهد از کسی یا گروهی در انتخابات پارلمان دهم حمایت کند.
  پزشکیان تاکید کرد: در دولت قبل این موضوع به صورت سیستماتیک بود و دیدیم که آقای رحیمی به صراحت بحث حمایت مالی از کاندیداها را مطرح کرد و اینکه به چه کسانی پول دادند و امروز صدایش درآمده است. بنابراین این رفتارها در هر دوره ای ممکن است رخ دهد و علت آن نیز نظارت ضعیف در زمان برگزاری انتخابات است.
  وی در عین حال تاکید کرد: بعید است دولت روحانی حمایتی از کسی یا گروهی در انتخابات کند یا دخالتی در انتخابات داشته باشد.

  برچسب ها :

  نظرات