آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12710
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ایران را فلج‌کننده‌تر تحریم کنید!

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، «میت‌رامنی»، رقیب باراک اوباما، در انتخابات ریاست‌جمهوری قبلی در یادداشتی در روزنامه آمریکایی «یواس‌ای تودی» گفته خروج آمریکا از میز مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ اقدامی «شجاعانه و صحیح» است که اوباما باید آن را انجام دهد. وی با اشاره به حجم انتقادات داخلی از سیاست خارجی اوباما […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، «میت‌رامنی»، رقیب باراک اوباما، در انتخابات ریاست‌جمهوری قبلی در یادداشتی در روزنامه آمریکایی «یواس‌ای تودی» گفته خروج آمریکا از میز مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ اقدامی «شجاعانه و صحیح» است که اوباما باید آن را انجام دهد.

  وی با اشاره به حجم انتقادات داخلی از سیاست خارجی اوباما گفته رئیس‌جمهور می‌تواند منتقدانی مانند وی را با خروج از مذاکرات هسته‌ای ساکت کند و نامزد دریافت جایزه شجاعت شود.

  رامنی می‌نویسد: «رئیس‌جمهور می‌تواند منتقدانی مثل من را ساکت کند و حتی شایسته دریافت نشان شجاعت به خاطر انجام کاری صحیح در قبال ایران شود: یعنی خروج از یک توافق هسته‌ای بی‌دوام».

  وی در ادامه نوشته «خروج از میز مذاکرات نه تنها اقدامی شجاعانه، بلکه اقدامی صحیح هم هست.»

  نامزد سابق ریاست‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی توهین‌آمیز دولت ایران را «خائن و جزم‌اندیش» خوانده و نوشته توافق با چنین حکومت‌های عمر کوتاهی دارد.

  رامنی در ادامه به انتقاد اوباما از اظهارات نتانیاهو پرداخت که گفته بود نخست‌وزیر اسرائیل راهکاری جایگزینی برای مسائلی که طرح کرده ارائه نکره است. وی نوشت: «شاید من و اوباما متن‌های متفاوتی (از اظهارات نتانیاهو) را خوانده‌ایم. اما در صورتی که سوء تفاهمی وجود دارد، این چیزی است که در من در حرفهای نتانیاهو شنیدم: از توافق متزلزل بیرون بیایید، تحریم‌های فلج‌کننده‌تر و سخت‌تر وضع کنید و آن تحریم‌ها را تنها زمانی بردارید که ایران تمام قابلیت غنی‌سازی‌ایش را از بین ببرد.»

  برچسب ها :

  نظرات