آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12653
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  باید با ۲۰ تا ۳۰ بمب به مراکز هسته‌ای ایران و شهرهای آلمان حمله شود!

  آوای شمال/ به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یگ وبگاه دست راستی صهیونیستی روز سه‌شنبه هفته جاری  طی مطلبی عنوان ساخت که برای رهایی از ایران و پاسخ به آلمان و ماجرای هولو کاست باید ۲۰ تا ۳۰ بمب به طور جداگانه علیه این ۲ کشور بکار برد. وبگاه صهیونیستی «آروتص شوع» در بخشی از […]

  آوای شمال/ به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یگ وبگاه دست راستی صهیونیستی روز سه‌شنبه هفته جاری  طی مطلبی عنوان ساخت که برای رهایی از ایران و پاسخ به آلمان و ماجرای هولو کاست باید ۲۰ تا ۳۰ بمب به طور جداگانه علیه این ۲ کشور بکار برد.

  وبگاه صهیونیستی «آروتص شوع» در بخشی از این یادداشت تند آورده است: برای نابودی ایران و آلمان کافی است که علیه این ۲ کشور  به طور جداگانه۲۰ تا ۳۰ بمب بکار برد و آنگاه اسرائیل از نابودی نجات پیدا خواهد کرد.

  در قسمتی دیگر از این یادداشت که به قلم یک فرد افراطی صهیونیستی نوشته شده، آمده است: اگر اسرائیل در مسیر فرمایشات پروردگار در انجیل عمل نکند، بهای سنگینی را خواهد پرداخت  و تقریبا به طور کامل نابود شده و تنها تعداد کمی نجات پیدا خواهند کرد.

  نویسنده مطلب  در ادامه با اهانت به سران ایران چون رییس جمهور فعلی و سابق نوشت: این‌ها نمی‌خواهند حتی یک فرصت را در زمینه بحث درباره از بین بردن اسرائیل از دست دهند. پس واجب است تا تهدید موجود را با تهدید جواب دهیم. باید به ایرانیان نشان دهیم که اسرائیل برنامه های هسته‌ای آن‌ها را منهدم  کرده و همچنین شهرهای اصفهان و تهران را نابود خواهد ساخت.»

  در ادامه این مطلب نویسنده تندرو و گستاخ صهیونیستی عنوان کرد: اگر دشمنی قصد شما را کرد، باید زودتر برای نابودی او بپا خیزید. بنابر این ۲۰ تا ۳۰ بمب هسته‌ای برای این کار کافی است.

  درخاتمه این یادداشت نویسنده خواهان انتقام از آلمان به خاطر ماجرای هولوکاست شده و نوشت: ۲۰ تا ۳۰ بمب هسته‌ای برای نابودی برلین، مونیخ، هامبورگ، نورمبرگ، کلن، فرانکفورت، اشتوتگارت، درسدن، دورتموند کافی است.

  برچسب ها :

  نظرات