آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12603
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اولین ورزشگاه خاورمیانه بدون پرسپولیسی

  آوای شمال/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی که اولین ورزشگاه ساخته شده در خاورمیانه است امروز مملو از هواداران تیم نفت مسجد سلیمان است و هیچ هوادار پرسپولیسی در این ورزشگاه مشاهده نمی‌شود و تمام ورزشگاه به رنگ زرد است. *ساعت ۱۳:۱۵ داوران برای چک زمین چمن و دروازه‌ها به میدان آمدند. فغانی و کمک‌هایش عکس […]

  آوای شمال/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی که اولین ورزشگاه ساخته شده در خاورمیانه است امروز مملو از هواداران تیم نفت مسجد سلیمان است و هیچ هوادار پرسپولیسی در این ورزشگاه مشاهده نمی‌شود و تمام ورزشگاه به رنگ زرد است.

  *ساعت ۱۳:۱۵ داوران برای چک زمین چمن و دروازه‌ها به میدان آمدند. فغانی و کمک‌هایش عکس یادگاری در وزرشگاه گرفتند

  *اسکوردبورد ورزشگاه خراب است.

  *بیشتر هواداران نفت مسجد سلیمان با پیراهن‌های نفت ابادان و برزیل وارد ورزشگاه شدند.

  *جایزه‌های خبرنگاران ورزشگاه شهید بهنام محمدی بسیار خوب است که باعث تعجب خبرنگاران اعزامی از تهران شده است.

  *یک پرچم ۳۰ متری به رنگ زرد در ورزشگاه نصب شده است.

  *یک هوادار با پرچم برزیل که دور خود بسته مشغول روپایی و هد زدن است او حتی به سمت بازیکنان پرسپولیس رفت و هنگامی که آنها مشغول گرم کردن بودند همچنان مشغول هد زدن بود که با اعتراض مسئولان پرسپولیس از پرسپولیسی‌ها فاصله گرفت.

  *علی اصغر جمالی پیشکسوت نیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که در سال ۱۳۴۸ به پرسپولیس گل زده و تور دروازه را پاره کرد بود در ورزشگاه حضور دارد.

  *سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس پس از مسابقه بر نفت مسجد سلیمان به باشگاه فولاد خوزستان می‌رود تا امور شخصی خود را در ارتباط با این باشگاه انجام بدهد.

  *یکی از مسئولان تدارکات پرسپولیس با کلاه جنگی و یک سربند عکس یادگاری گرفت.

  *دو تیم پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۳:۴۰ وارد میدان شدند. بازیکنان نفت با لباس‌های‌ آبی و جوراب‌های زردرنگ و بازیکنان پرسپولیس با لباس نارنجی وارد میدان شدند.

  *گرمکن تمام بازیکنان پرسپولیس آرم اسپانسر داشت به جز رضا نورمحمدی.

  *سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس به تمسخر از سوی هواداران نفت با شعار سوشای آقای گل تشویق شد اما او به سمت آنها رفت و برایشان دست زد و واکنش خوبی به این شعار داشت.

  *رضا محمدی دروازه‌بان سابق پرسپولیس که در تیم نفت نیمکت‌نشین است برخورد گرمی با بازیکنان پرسپولیس داشت.

  *فردی که مشغول انجام حرکات نمایشی با توپ در زمین بود با هدایت مسئولان مسابقه و در حالی که همچنان در حال هد زدن بود به بیرون از زمین هدایت شد.

  بلندگوی ورزشگاه به علیرضا فغانی داور مسابقه خوشامدگفت.

  *دو بازیکن نفت مسجدسلیمان در هنگام گرم کردن مصدوم شدند. سعید سالارزاده به شدت مصدوم شد و حمید بوحمدان هم با اصابت دست یکی از بازیکنان دچار مصدومیت شد.

  *ترکیب تیم نفت مسجدسلیمان به این شرح است:
  گئورگی، جلال عبدی، حمید بوحمدان، محمود تیغ‌نورد، سعید سالارزاده، فرزاد محمدی،رضا درویشی، کیوان امرایی، کیومرث چراغی، روسلان و الکساندر پاشنکو

  *دیدار دو تیم ساعت ۱۴:۳۰ آغاز می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات