آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12567
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دیدن بازی پرسپولیس از روی بام‌ خانه‌ها

  آوای شمال/ بر روی بام‌های خانه‌های اطراف ورزشگاه که مشرف به ورزشگاه است، خانواده‌ها به حالت ایستاده بازی را تماشا می‌کردند. *هفته بیست و سوم لیگ برتر با نام شهدا مزین شده به همین مناسبت در کنار زمین وسایلی به طور نمادین از رزمنده‌ها چیده شده است. *داوران و بازیکنان نفت مسجدسلیمان با چفیه وارد […]

  آوای شمال/ بر روی بام‌های خانه‌های اطراف ورزشگاه که مشرف به ورزشگاه است، خانواده‌ها به حالت ایستاده بازی را تماشا می‌کردند.

  *هفته بیست و سوم لیگ برتر با نام شهدا مزین شده به همین مناسبت در کنار زمین وسایلی به طور نمادین از رزمنده‌ها چیده شده است.

  *داوران و بازیکنان نفت مسجدسلیمان با چفیه وارد زمین شدند.

  *مقابل دو تیم بنرهایی در تکریم و گرامیداشت یاد شهدا قرار داده شد.

  *بنگر و نورمحمدی دو بازیکن پرسپولیس با عکس‌هایی از شهدا وارد زمین شدند.

  *از علی‌اصغر جمالی پیشکسوت تیم نفت مسجدسلیمان و محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس که در ۲۸ دی ۱۳۴۸ در مسجد سلیمان بازی کرده بودند تقدیر شد.

  *بلندگوهای ورزشگاه به صورت جانبدارانه از نفت مسجدسلیمان حمایت می‌:رد که این مسئله باعث اعتراض خوردبین و درخشان شد و همچنین بازیکنان که پیش از شروع مسابقه این مسئله را دیده‌بودند شروع به گرم کردند خود کردند تا به نوعی اعتراض خود را نسبت به این حرف بلندگوی ورزشگاه نشان بدهند.

  *پیش از شروع مسابقه اعلام شد هادی نوروزی قرار است وصیتنامه شهید ۱۳ساله بهنام محمدی را بخواند که این اتفاق نیفتاد و قرار است بین دو نیمه نوروزی این وصیتنامه را بخواند.

  *اسکوردبورد ورزشگاه با شروع مسابقه به خوبی کار می‌کند و مشکلی ندارد.

  *امامی‌فر مربی پرسپولیس به خطایی که روی گابریل انجام شد معترض بود و معتقد بود بازیکن نفت مسجدسلیمان باید اخراج می‌شده است که فغانی به این مربی پرسپولیس تذکر جدی داد.

  *چند نارنجک دست ساز در اطراف زمین پرتاب شد.

  *نژادفلاح قائم‌مقام پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور دارد.

  برچسب ها :

  نظرات