آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ژاپن کی‌روش را نمی‌خواست/ سرمربی جدید از فردا استارت می‌زند

  آوای شمال/ این مربی بوسنیایی در تیم ژاپن جانشین خاویر آگیره مکزیکی خواهد شد که بعد از مسابقات جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا این تیم را ترک کرد. خلیلودزیچ ۶۲ ساله که در جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد تیم الجزایر را برای نخستین بار به مرحله حذفی برساند، بعد از نشست هیأت اجرایی فدراسیون فوتبال […]

  آوای شمال/ این مربی بوسنیایی در تیم ژاپن جانشین خاویر آگیره مکزیکی خواهد شد که بعد از مسابقات جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا این تیم را ترک کرد.

  خلیلودزیچ ۶۲ ساله که در جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد تیم الجزایر را برای نخستین بار به مرحله حذفی برساند، بعد از نشست هیأت اجرایی فدراسیون فوتبال ژاپن رسما به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور معرفی شد.

  وی قرار است با حقوق ۲ میلیون یورو تا جام جهانی ۲۰۱۸ هدایت تیم ملی ژاپن را بر عهده داشته باشد.

  تیم ملی ژاپن تحت مربیگری آلبرتو زاکرونی در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ حذف شد و سپس در جام ملت های آسیا با مربیگری آگیره نتوانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و در مرحله یک چهارم نهایی با شکست از امارات از دور رقابت ها کنار رفت.

  فدراسیون ژاپن بعد از این شکست و همزمان با انتشار اتهاماتی علیه آگیره در خصوص پرونده تبانی در فوتبال اسپانیا، وی را برکنار کرد.

  بنابراین گزارش، خلیلودزیچ قرار است روز جمعه وارد ژاپن شود تا این تیم را برای دیدارهای دوستانه برابر تونس و ازبکستان آماده کند.

  وی با وجود درخواست عبدالعزیز بوتفلیقه رییس جمهوری الجزایر، تیم ملی این کشور را ترک کرد و گفته می شود به وسیله ایویکا اوسیم هموطن خود و سرمربی سابق تیم ژاپن، به فدراسیون ژاپن معرفی شده است.

  میشل لادروپ سرمربی دانمارکی تیم سوانسی، لوچیانو اسپالتی ایتالیایی و همچنین گلن هادل سرمربی سابق انگلیس و فلیکس ماگات آلمانی از دیگر گزینه های مربیگری در تیم ملی ژاپن بودند.

  در حالیکه برخی از رسانه‌های ایرانی حامی کی‌روش در ایران او را گزینه سرمربیگری ژاپن می‌دانستند هیچ نامی از او در این فهرست نیست.

  برچسب ها :

  نظرات