آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سوپرفینال تمام عیار

  آوای شمال/ فکر کردن به اینکه نفت تهران هم یک پای فینال و قهرمانی جام ‌حذفی باشد و از سوی دیگر برای گرفتن جام در رقابت‌های لیگ با استقلال کورس بگذارد کار سختی بود، چه برسد به اینکه امروز باید از یک فینال زودهنگامی بنویسیم که یک طرفش استقلال است و طرف دیگرش هم نفت. […]

  آوای شمال/ فکر کردن به اینکه نفت تهران هم یک پای فینال و قهرمانی جام ‌حذفی باشد و از سوی دیگر برای گرفتن جام در رقابت‌های لیگ با استقلال کورس بگذارد کار سختی بود، چه برسد به اینکه امروز باید از یک فینال زودهنگامی بنویسیم که یک طرفش استقلال است و طرف دیگرش هم نفت.

  همه چیز دست به‌ دست هم داده تا دیدار تیم‌های نفت تهران و استقلال به یک سوپرفینال تمام‌عیار تبدیل شود، آن هم دیداری که نفت با پز صدرنشینی به مصاف استقلال می‌رود، آن‌هم استقلالی که قبل از آخرین برد نفت، صدرنشینی موقت را تجربه کرده است. استقلال عملاً به تیمی تبدیل شده است که خط هافبک ندارد و مشخص نیست که جانشین امثال کرار و ابراهیمی چه کسانی هستند. استقلال برای اینکه مدعی تمام و کمال لیگ چهاردهم باقی بماند باید نفت را شکست بدهد.

  چون رقابت شانه به شانه‌ای با این تیم و سایر مدعیان دارد. سپاهان و فولاد خوزستان البته طوری نتیجه می‌گیرند که استقلال را چندان نمی‌ترساند اما حساب نفت از آنها جداست. چون نفت تهران روند ثابت و موفقیت‌آمیزش را از ابتدای لیگ ادامه داده و اگر استقلال را هم در بازی برگشت شکست بدهد (‌درست مثل همان نتیجه بازی رفت)، یکه‌تازی تیم علیرضا منصوریان جریان تازه‌ای را به وجود خواهد آورد.

  این بازی را یک فینال تمام‌عیار و زودهنگام تعبیر می‌کنیم و برای تماشای این بازی بی‌تردید عجله داریم. سرنوشت قهرمانی لیگ شاید در همین مسابقه رقم بخورد.

  برچسب ها :

  نظرات