آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12521
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اهمیت خطوط ریلی به امنیت آن بستگی دارد

  آوای شمال/ سردار «معصوم بیگی» در نشست تخصصی روسای پلیس راه آهن کشور که به منظور توجیه طرح نوروزی و همچنین ارزیابی آخرین عملکرد سال جاری پلیس راه آهن برگزار شده بود، گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری پلیس راه آهن به خوبی توانسته است تامین امنیت ۲۳ میلیون مسافر که با قطار مسافرت نموده […]

  آوای شمال/ سردار «معصوم بیگی» در نشست تخصصی روسای پلیس راه آهن کشور که به منظور توجیه طرح نوروزی و همچنین ارزیابی آخرین عملکرد سال جاری پلیس راه آهن برگزار شده بود، گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری پلیس راه آهن به خوبی توانسته است تامین امنیت ۲۳ میلیون مسافر که با قطار مسافرت نموده اند و همچنین امنیت ۱۳ هزار کیلومتر خطور ریلی را تامین نماید.

  وی افزود: اهمیت خطوط ریلی در توسعه کشور دارای جایگاه ویژه ای است و پایدار بودن آن به وجود امنیت در خطوط ریلی بستگی مستقیم دارد که بحمدالله در سال جاری تلاشهای گسترده ای توسط همکاران من در پلیس راه آهن کشور برای تامین امنیت خطوط ریلی و حاشیه آن به عمل آمده است.

  این مقام انتظامی ادامه داد: در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کالای قاچاق موفقیت های خوبی تحصیل شده است هر چند معتقد هستم در این بخش بایستی تلاش مضاعف کرد.

  سردار «معصوم بیگی» در خصوص حوزه مقابله با سرقت که یکی از اولویت های سال جاری بوده است، گفت: پلیس راه آهن توانسته است ضمن کنترل سرقت ها،‌۲۲ درصد نیز سرقت را کاهش دهد.

  وی یکی از اقدامات موثر فرهنگی که پلیس راه آهن انجام داده است، همراه کردن و توجیه مردم دانست و در این راستا به ایجاد و راه اندازی قطار پیشگیری و توجیه و آموزش ساکنین حاشیه خطور ریلی و مدارس واقع در این حاشیه اشاره کرد.

  جانشین پلیس پیشگیری ناجا در ادامه، از کاهش ۵۳ درصدی سنگ پرانی به قطارهای مسافربری و همچنین کاهش ۲۵ درصدی سوانح ریلی در تصادف قطار با عابرین خبر داد.

  وی تاکید کرد: بایستی حتماً به سمت حرفه ای گرای بیشتر و بهره مندی موثرتر از تجهیزات نوین در پلیس راه آهن گام برداریم.

  سردار «معصوم بیگی» یکی از برنامه های محوری پلیس راه آهن را ساماندهی دو هزار مهماندار قطار تحت عنوان همیاران پلیس عنوان نمود که کار بسیار ارزشمندی است و در سال ۹۴ با قوت، عملیاتی خواهد شد.

  این مقام مسئول، به رعایت حقوق شهروندی و نظم و انضباط، همچنین صحت عمل تاکید کرد و گفت: پلیس باید مظهر همه خوبی ها باشد.

  جانشین پلیس پیشگیری ناجا در پایان ضمن اشاره به راه اندازی قرارگاه فرعی طرح نوروزی ابوذر، از هوشیاری کامل در این ایام و همچنین حساسیت نسبت به جابجایی احتمالی مواد محترقه خبر داد.

  برچسب ها :

  نظرات