آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12506
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  بهره مندی از نظرات صاحبان علم و اندیشه از سیاستهای پلیس لرستان

  آوای شمال/ سردار محمد قنبری ظهر پنج شنبه در بیست و دومین جلسه شورای پژوهشی پلیس استان که با حضور جمعی از اساتید دانشگاههای لرستان برگزار شد بیان داشت: برای ارتقای هر چه بیشتر پلیس و دستیابی به راهبردهای به روز نیازمند دستیابی به دانش و پژوهش، تشکیل سازمان حرفه ای، متخصص و دانش بنیان، […]

  آوای شمال/ سردار محمد قنبری ظهر پنج شنبه در بیست و دومین جلسه شورای پژوهشی پلیس استان که با حضور جمعی از اساتید دانشگاههای لرستان برگزار شد بیان داشت: برای ارتقای هر چه بیشتر پلیس و دستیابی به راهبردهای به روز نیازمند دستیابی به دانش و پژوهش، تشکیل سازمان حرفه ای، متخصص و دانش بنیان، تاکید بر رویکرد اجتماعی در تحقق امنیت و به کارگیری فناوری های نوین هستیم.

  وی بهره مندی از نقطه نظرات اساتید دانشگاه و صاحبان علم و اندیشه را یکی از محوری ترین سیاست های پلیس استان برشمرد و افزود: عنصر اصلی اقتدار سازمان برگفته از پشتوانه های نظری، فکری و سرمایه های انسانی و اجتماعی می باشد.

  فرمانده انتظامی استان لرستان عصر حاضر را در حوزه تغییرات سریع اجتماعی که تحت تاثیر شبکه های فناوری اطلاعات و ارتباطات شکل گرفته را در طول حیات بشر یک امر بی سابقه دانست.

  وی اظهار داشت: شرایط امروز ایجاب می کند که تهدیدات این تغییرات سریع اجتماعی را با سه مولفه مهم پیش بینی، پیشگیری و ترمیم به فرصت تبدیل کنیم که این امر جزء با بهره گیری از ظرفیت های سرشار صاحبان تفکر محقق نخواهد شد.

  سردار قنبری شوراهای پژوهشی را بازوان توانمند پلیس در رسیدن از کار به ساختار و احصاء نیازمندی های ماموریتی دانست و افزود: امیدوارم که نتایج تصمیمات راهبردی و کاربردی اتخاذ شده در این شوراها باعث ارتقای احساس امنیت در بین مردم استان شود.

  بنابراین گزارش در این جلسه پنج طرح غیر صنعتی و یک تالیف مطرح شد که پس از بررسی های لازم سه طرح و یک تالیف مورد تصویب اعضاء قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات