آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12440
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیشنهاد عجیب ستاره پرحاشیه استقلال ؛ پول نمی خواهم اما رضایتنامه فصل بعد را بدهید!

  آوای شمال/ در حالی که گفته می‌شود کرار دیشب وارد تهران شد و تا آخرین لحظات خبری از بازگشت او به تهران نبود خبر می‌رسد بازیکن عراقی و جنجالی استقلال قبل از ورود به تهران پیشنهاد جالبی به استقلالی‌ها داده که همین پیشنهاد صدای قلعه‌نویی و استقلالی‌ها را در آورده به‌طوری که می‌توان گفت این […]

  آوای شمال/ در حالی که گفته می‌شود کرار دیشب وارد تهران شد و تا آخرین لحظات خبری از بازگشت او به تهران نبود خبر می‌رسد بازیکن عراقی و جنجالی استقلال قبل از ورود به تهران پیشنهاد جالبی به استقلالی‌ها داده که همین پیشنهاد صدای قلعه‌نویی و استقلالی‌ها را در آورده به‌طوری که می‌توان گفت این پیشنهاد کرار باعث شده استقلالی‌ها آمپر بچسبانند!

  کرار به بهانه تمدید گذرنامه‌اش دو هفته‌ای است به عراق رفته و در این مدت جنجال‌های زیادی را برای استقلالی‌ها به راه انداخته است. کرار که بابت عصبانیت‌هایش کم برای استقلالی‌ها حاشیه به‌وجود نیاورده حالا پیشنهاد داده حاضر است تا پایان فصل بقیه پولش را نگیرد و بدون حاشیه کارش را دنبال کند اما رضایتنامه‌اش را در پایان فصل صادر کنند.

  کرار در حالی این پیشنهاد را داده است که استقلال بابت این بازیکن جنجالی هزینه‌های زیادی داده است. کرار این پیشنهاد را از طریق مدیربرنامه‌اش به افشارزاده داده و خواسته قراردادش را برای فصل آینده منتفی بدانند تا بتواند قرارداد جدیدی با تراکتور یا احتمالا سپاهان ببندد. باشگاه استقلال هم تاکنون جواب مشخصی به کرار نداده و در حال تصمیم‌گیری هستند.

   

  کرار احتمالا بابت جدایی از استقلال می‌بایست مبلغ یک میلیارد بپردازد. یک فرد آگاه در این زمینه به «گل» خبر داد کرار اگر رضایت بخواهد باید اول رضایت قلعه‌نویی و بعد باشگاه را جلب کند وگرنه کمتر از یک میلیارد رضایت‌اش صادر نمی‌شود. البته این گمانه‌زنی وجود دارد تا آخر فصل راه زیادی مانده و در صورتی که کرار مثمرثمر باشد شاید با رقم ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون هم بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد.

  برچسب ها :

  نظرات