آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12437
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قاتل ۹ تیم لیگ برتری را بشناسید

  آوای شمال/ ادر لوسیانو ادینیو بازیکن برزیلی حضر در لیگ ایران که بارها هم صحبت از گرفتن گذرنامه ایرانی توسط وی به میان آمد، در لیگ برتر امسال نیز تاکنون با ۱۴ گل در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گرفته است. گلزنی که از هفته اول شروع شده و تا هفته بیست و یکم نیز […]

  آوای شمال/ ادر لوسیانو ادینیو بازیکن برزیلی حضر در لیگ ایران که بارها هم صحبت از گرفتن گذرنامه ایرانی توسط وی به میان آمد، در لیگ برتر امسال نیز تاکنون با ۱۴ گل در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گرفته است. گلزنی که از هفته اول شروع شده و تا هفته بیست و یکم نیز ادامه داشته است. وی در طول بازی های انجام داده برای سرخپوشان تبریزی، چهار گل سه امتیازی برای آنها به ثمر رسانده است و می توان گفت ۱۲ امتیاز، از امتیازات تراکتورسازان روی شم گلزنی وی برای این تیم به دست آمد.

  فولاد خوزستان و صبا قم را می توان زخم خورده ترین تیم های لیگ برتر، توسط ادینهو دانست. وی در طول دو بازی رفت و برگشت، سه بار دروازه فولادی ها و سه بار نیز دروازه صبایی ها را باز کرده، هرچند که گسترش فولاد نیز در بازی رفت خود دوبار مغلوب این برزیلی گلزن شد. ادینهو در چهار مسابقه، بازی رفت مقابل فولاد، بازی رفت مقابل ملوان، بازی رفت مقابل گسترش فولاد و در بازی برگشت مقابل نفت مسجدسلیمان، بازدن گل های سه امتیازی دوازده امتیاز به حساب تیمش ریخته، جالب اینکه وی در طول بازی های این فصل از ۱۴ گل به ثمر رسانده اش، ۸ گل را در تبریز و ۶ گل را در خارج از خانه به ثمر رسانده است.

  البته زمان گلزنی او در نیمه اول و دوم به یک اندازه است و در هر دو نیمه وی ۷ گل برای تراکتورسازان به ثمر رساند.

  تیم هایی که ادینیو به آنها گل زده است شامل تیم های فولاد خوزستان (سه گل)، صبا قم (سه گل)، گسترش فولاد (دو گل)، پرسپولیس، استقلال، راه آهن، ملوان، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات