آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12431
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حادثه وحشتناک برای ۳ ملی پوش سرشناس/ کشته شدن دست کم ۱۰ نفر در برخورد ۲ بالگرد

  آوای شمال/ رسانه‌های آرژانتین گزارش دادند که روز گذشته، دست کم ۱۰ نفر طی حادثه برخورد دو بالگرد در نزدیکی شهر «ویلا کاستلی» در ایالت «لا ریوخا» (شمال شرقی این کشور)، جان خود را از دست دادند. رسانه‌های آرژانتین همچنین اعلام کردند که مسافران این دو بالگرد دارای اصلیت فرانسوی بودند. آن‌ها همچنین گزارش دادند […]

  آوای شمال/ رسانه‌های آرژانتین گزارش دادند که روز گذشته، دست کم ۱۰ نفر طی حادثه برخورد دو بالگرد در نزدیکی شهر «ویلا کاستلی» در ایالت «لا ریوخا» (شمال شرقی این کشور)، جان خود را از دست دادند.

  رسانه‌های آرژانتین همچنین اعلام کردند که مسافران این دو بالگرد دارای اصلیت فرانسوی بودند.

  آن‌ها همچنین گزارش دادند که بر اساس آن‌ چه ضبط شده، این دو بالگرد پس از برخورد با یکدیگر در آسمان، به سمت زمین سقوط کردند.

  به گزارش «فابیان گوردیو» کمیسر آرژانتینی ایالت «لا ریوخا»، از ۱۰ نفر کشته این حادثه، ۸ نفر فرانسوی از جمله ۳ ورزشکار معروف به نام‌های «کامیل موفا» قهرمان شنای ۴۰۰ متر آزاد در المپیک ۲۰۱۴ لندن، «فلورنس آرتاد» قایقران و «الکسی واستین» بوکسور و دو نفر دیگر نیز خلبان آرژانتینی دو بالگرد بودند.

  نیروهای پلیس آرژانتین نیز اعلام کردند که این حادثه غم‌انگیز در ساعت ۱۷:۱۵ به وقت محلی این کشور زمانی که یک بالگرد ایالت «لا ریوخا» که ۴ مسافر فرانسوی را جا به جا می‌کرد با بالگرد ایالت «سانتیاگو دل استرو» این کشور آمریکای جنوبی که مسافران آن نیز یک گروه فرانسوی بودند، برخورد کرد.

  در این راستا، «سزار آنگولو» یک کمیسر آرژانتینی گفت: ظاهرا مسافران این دو بالگرد یک گروه فیلمبرداری بودند که در حال انجام فیلمبرداری برای ساخت یک فیلم مستند و ماجراجویانه از راز بقا برای یک کانال خارجی بودند.

  این فیلم به نام «بقای برهنه» بر اساس یک کار مشترک بین‌المللی توسعه یافته و توسط کانال تلویزیونی «دیسکاوری» پخش می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات