آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12428
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ۲ ماه منتظر پرسپولیس بودم مرا نخواستند به استقلال رفتم / کلی پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم به استقلال بپیوندم

  آوای شمال/ علی فتح‌ا…‌زاده قشنگ‌ترین خاطره‌اش را از دوران مدیرعاملی باشگاه استقلال جذب مهدی هاشمی‌نسب ستاره وقت پرسپولیس و تیم ملی عنوان کرد و اظهار داشت هاشمی‌نسب را با مبلغ ۹۲ میلیون تومان برای سه سال به استخدام گرفت به همین بهانه سر صحبت را با مهدی هاشمی‌نسب باز کردیم. مبلغ قرارداد سه ساله تو […]

  آوای شمال/ علی فتح‌ا…‌زاده قشنگ‌ترین خاطره‌اش را از دوران مدیرعاملی باشگاه استقلال جذب مهدی هاشمی‌نسب ستاره وقت پرسپولیس و تیم ملی عنوان کرد و اظهار داشت هاشمی‌نسب را با مبلغ ۹۲ میلیون تومان برای سه سال به استخدام گرفت به همین بهانه سر صحبت را با مهدی هاشمی‌نسب باز کردیم.

  مبلغ قرارداد سه ساله تو با استقلال بالاخره ۱۱۰ میلیون بود، ۱۰۰ میلیون یا ۹۲ میلیون؟
  هیچ کدام، با استقلال قرارداد سه ساله به ارزش ۹۸ میلیون تومان بستم که برای هر فصل کمتر از ۳۳ میلیون تومان می‌شد اما همه این پول را زمان عقد قرارداد دریافت کردم.

  با چه مقدار از این پول خانه امروزی‌تان را خریدی؟
  خانه‌ای ۵۵۰ متری در خیابان بنفشه کرج خریدم به مبلغ ۴۵ میلیون تومان.

  با بقیه پول چه‌کار کردی؟
  با بقیه‌اش بیزینس راه انداختم! بقیه پولم را خوردم و از زندگی لذت بردم.

  پس بعد از فوتبال شغلی یا منبع درآمدی نداری؟
  خانه را با یک سازنده مشارکت کردم و تعداد واحدها را افزایش داده و اجاره داده‌ام و خدا را شکر نه ثروتمندم نه نیازمند؛ مخارج زندگی‌ام تأمین می‌شود.

  فتح‌ا…‌زاده گفته هاشمی‌نسب تا آخرین روز منتظر پرسپولیس ماند و پس از اینکه اطمینان یافت او را نمی‌خواهند با استقلال قرارداد بست؟
  حدود دو ماه منتظر بودم، اصلاً با پرسپولیس یا خود استقلال هم بحث مالی نداشتم. قراردادی که با استقلال بستم صرفاً به خاطر پولش نبود. باور کنید اگر باشگاه پرسپولیس ۵۰ میلیون هم برای سه فصل می‌داد قراردادم را تمدید می‌کردم ولی در آن برهه علی‌‌آقای پروین به عنوان بزرگتر و سرمربی تیم صلاح دید هاشمی‌نسب نباشد. به خودم هم گفته، با این حال به خاطر دل طرفداران پرسپولیس غرورم را بابت حرف علی‌آقا پنهان کرده و منتظر تجدید نظر شدم. من بازیکنی نبودم که دنبال تیم بگردم و کلی پیشنهاد بود اما ترجیح دادم به استقلال بپیوندم.

  هنوز هم پشیمان نیستی؟
  برای چه پشیمان باشم. به استقلال پیوستم نه تیم لواشک‌سازی فلان شهر! خیلی از هواداران پرسپولیس چشم‌شان را به عملکرد سه ساله من بستند و دشنام گفتند ولی برایم اهمیت نداشت و ندارد چون از آدم قدرنشناس انتظار بیشتری نمی‌رود. ۴ گل در دربی‌ها به استقلال زدم و فکر می‌کردم از من متنفر باشند ولی با آغوش باز مرا پذیرفتند. این را هم بگویم خیلی از پرسپولیسی‌ها واقعیت را می‌دانستند و حق را به من دادند. یک مثال بزنم؛ یکی عادت کرده ماشین خوب سوار شود، بنزش را از دست می‌دهد و بی‌ام‌و می‌خرد. آیا آدم بدی است که از کارخانه رقیب خرید کرده است؟

  یادت هست از باشگاه پرسپولیس چقدر دستمزد گرفتی؟
  بابت سه سال ۱۷ میلیون تومان با آن عملکرد، یک سیم‌کارت هم پس از چهارمین گلم در دربی به من هدیه دادند. روزی که مرا نمی‌خواستند گفتند سیم‌کارت را پس بده که تقدیم مدیریت کردم.

  ارزش پولی که از استقلال گرفتی، الان حدوداً چقدر است؟
  حدود ۴ میلیارد تومان برای سه فصل یعنی سالی کمتر از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان. چون با کل پول یک خانه هزار متری می‌توانستم بخرم. الان زمین ۵۵۰ متری در محلی که در آن برهه خریدم ۲ میلیارد تومان است.

  بازیکن هم داریم که می‌گویند قراردادش سه میلیارد است.
  نوش جانش. در این فوتبال که خیلی‌ها یک میلیارد می‌گیرند آن بازیکن سه میلیاردی، ۵ میلیارد هم بگیرد حقش است.

  برچسب ها :

  نظرات