آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12288
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  هوشیاری پلیس، نقشه ورود محموله سنگین قاچاق مواد مخدر را برملا کرد!

  آوای شمال/ سردار حسین چناریان صبح امروز اظهار داشت: پلیس استان کرمان بامداد امروز طی سه عملیات قاچاقچیان که محموله‌های سنگین مواد مخدر از مرزهای شرقی به عمق کشور داشتند را ناکام گذاشت.  وی بیان کرد: در عملیات نخست، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان منوجان پس از اقدامات اطلاعاتی از ورود محموله مواد مخدر به داخل […]

  آوای شمال/ سردار حسین چناریان صبح امروز اظهار داشت: پلیس استان کرمان بامداد امروز طی سه عملیات قاچاقچیان که محموله‌های سنگین مواد مخدر از مرزهای شرقی به عمق کشور داشتند را ناکام گذاشت.

   وی بیان کرد: در عملیات نخست، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان منوجان پس از اقدامات اطلاعاتی از ورود محموله مواد مخدر به داخل کشور باخبر شدند که پس از آن، برنامه‌ریزی برای برخورد و مقابله با قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت.

   فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: پس از انجام اقدامات کارشناسی با اشرافیت اطلاعاتی، مسیرهای ورودی سوداگران مرگ با اعزام گروه‌های عملیاتی و اجرای کمین‌های هدفمند تحت کنترل پلیس قرار گرفت.

  چناریان اظهار کرد: سوداگران مرگ با جاسازی محموله مواد مخدر در تانکر مخصوص حمل گاز قصد انتقال آن را داشتند که این قسمت از تانکر باید توسط بازرسان شرکت مربوطه کنترل و پلمب می‌شد، اما با سوء‌استفاده از این تعلل، نیت شوم‌شان را اجرایی کرده بودند.

   وی عنوان کرد: پلیس منوجان با بازرسی دقیق این تانکر موفق شد از آن ۴ هزار و ۳۷۰ کیلوگرم تریاک کشف کند.

  چناریان ادامه داد: تکاوران قرارگاه عملیاتی ابوذر مستقر در کهنوج نیز موفق شدند با انجام عملیات اطلاعاتی یک باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی کرده و به محض ورود به این شهرستان آن را منهدم کنند.

   فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در این عملیات ضربتی حدود نیم تن تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شد.

  وی بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان کرمان نیز در مبارزه با سوداگران مرگ موفق شدند ضمن ناکام گذاشتن اعضای این باند، ۱۸۰کیلوگرم تریاک کشف کنند.

  چناریان خاطرنشان کرد: در مجموع این عملیات هشت وسیله نقلیه توقیف و هشت سوداگر مرگ دستگیر شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات