آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12285
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دزدی با علاقه ای زنانه و زورگیری مردانه!

  آوای شمال/ ساعت ۳ و ۳۰ بامداد ، شانزدهم اسفند ماه  ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا در حال گشت زنی در آدرس خیابان ۱۷ شهریور، خیابان ابن سینا بودند که فردی به هویت “حسن” به همراه مادرش به نام “زینت” به واحد مراجعه و اظهار داشت، که فردی چند ساعت قبل با چاقو مرا مورد زورگیری […]

  آوای شمال/ ساعت ۳ و ۳۰ بامداد ، شانزدهم اسفند ماه  ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا در حال گشت زنی در آدرس خیابان ۱۷ شهریور، خیابان ابن سینا بودند که فردی به هویت “حسن” به همراه مادرش به نام “زینت” به واحد مراجعه و اظهار داشت، که فردی چند ساعت قبل با چاقو مرا مورد زورگیری قرار داده است و اکنون متهم را در پایین خیابان دیدم .

   ماموران با اخذ مشخصات زورگیر جهت دستگیری متهم وارد عمل شده و توانستند  در حین گشت زنی متهم را شناسایی کنند اما وی به محض دیدن پلیس اقدام به فرار کرد.

   سرانجام متهم پس از چند دقیقه دویدن خسته شد و خودش را تسلیم ماموران کرد و به کلانتری منتقل شد.

  در پایگاه پلیس متهم خودش را “فریبرز” ۲۷ ساله معرفی کرد و پس از مواجه شدن با پسر قربانی به زورگیری انگشتر‌های گران قیمتش اعتراف کرد و گفت: من از بچگی عاشق زیورآلات به ویژه انگشتر بودم.

   وی ادامه داد: این علاقه من به انگشتر مرا وادار کرد تا زورگیر شوم چراکه اگر انگشتری دست جوانی و با پیرمردی می‌دیدم ، ابتدا به او پیشنهاد خرید می‌دادم و در صورت امتناع او از فروش، مجبور بودم برای به دست آوردن انگشترش دست به زورگیری با تهدید چاقو بزنم.

   سرهنگ سیروس کتابعلی رییس کلانتری ۱۱۰شهدا درباره این خبر گفت: به دنبال اظهارات متهم پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمش در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات