آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اگر ننویسید دکترم، نامه‌ها را امضا نمی‌کنم!

  آوای شمال/ یکی از مقام‌های بلندپایه فدراسیون فوتبال، تأکید دارد تنها اسم و فامیلش در نامه‌ها ذکر نشود و حتماً جلوی اسمش بنویسند «دکتر»! در ابتدا بعضی از فدراسیونی‌ها تصور می‌کردند این بیشتر شبیه یک شوخی است و می‌توانند در نامه‌ها تنها اسم و فامیل این مقام مسئول را ذکر کنند. اخیراً که یکی از […]

  آوای شمال/ یکی از مقام‌های بلندپایه فدراسیون فوتبال، تأکید دارد تنها اسم و فامیلش در نامه‌ها ذکر نشود و حتماً جلوی اسمش بنویسند «دکتر»!

  در ابتدا بعضی از فدراسیونی‌ها تصور می‌کردند این بیشتر شبیه یک شوخی است و می‌توانند در نامه‌ها تنها اسم و فامیل این مقام مسئول را ذکر کنند. اخیراً که یکی از کمیته‌ها نزدیک به ۴۰ نامه را برای امضا برای این مقام مسئول فرستاد، مسئولان این کمیته تازه متوجه شدند حرف‌هایی که گفته می‌شد کاملاً جدی است. نامه‌هایی که برای امضا رفته بود تنها به این دلیل که نام «دکتر» در آنها ذکر نشده، به کمیته فوق بازگشت تا کارمندان مجبور شوند هر ۴۰ نامه را بازنویسی کنند. همین مسئله نارضایتی کارکنان را به همراه داشت و حتی به رئیس فدراسیون فوتبال شکایت بردند که به خاطر یک کلمه نباید کارشان دو برابر شود. حتی رئیس آن کمیته از مقام مسئول خواست که این بار را بی‌خیال شود و از دفعات بعدی در صورت تکرار، نامه‌ها را برگرداند، این مقام گفت هرگز چنین چیزی را نمی‌پذیرد و کارمندان او باید می‌دانستند که وی، دکتر است و باید در نامه‌ها حتماً مقابل نامش دکتر بودنش ذکر شود! این مقام مسئول رابطه گرمی با کارکنان فدراسیون فوتبال و رسانه‌ها ندارد. درباره عملکرد او در فدراسیون هم گزارشی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته و خودش هم ترجیح می‌دهد به هیچ سؤالی پاسخ ندهد.

  برچسب ها :

  نظرات