آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخشان:با تیم اصلی به مسجد سلیمان می‌رویم

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، حمید درخشان درباره شکست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد:‌ با وجود بازی خوب و منطقی که ارائه کردیم، شکست خوردیم. هر کسی بازی ما مقابل تراکتورسازی را دیده باشد به این موضوع اذعان دارد که ما فرصت‌های زیادی را به دست آوردیم اما […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، حمید درخشان درباره شکست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار کرد:‌ با وجود بازی خوب و منطقی که ارائه کردیم، شکست خوردیم. هر کسی بازی ما مقابل تراکتورسازی را دیده باشد به این موضوع اذعان دارد که ما فرصت‌های زیادی را به دست آوردیم اما نتوانستیم از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

  او همچنین درباره اشتباه بابک حاتمی گفت: بابک اشتباهی در بازی انجام داد اما به اعتقاد من از این گونه اشتباهات مدافعان بزرگ دنیا هم انجام می دهند. قبول دارم شاید اعتماد به نفس تیم ما زیاد بالا رفته است ما باید خودمان را کنترل کنیم و برای کسب موفقیت تلاش کنیم.

  سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه درباره دیدار پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: حال که تاریخ این بازی را عقب نینداخته‌اند مجبوریم در تاریخ مقرر بازی کنیم اما مطمئن باشید این موضوع به تیم ما ضربه خواهد زد. ما مجبوریم با تیم اصلی مقابل نفت مسجد سلیمان قرار بگیریم. واقعاً برایم جای سوال است که چرا سازمان لیگ این بازی را به تعویق نینداخت.

  درخشان همچنین درباره محرومیت عباس‌زاده نیز گفت: از باشگاه خواسته‌ام تا این موضوع را پیگیری کند. ما به عباس‌زاده نیاز داریم و محرومیت او باید هرچه زودتر برطرف شود.

  سرمربی پرسپولیس در پایان به دیدار آتی این تیم برابر النصر اشاره کرد و افزود: ما بازی سختی در آنجا داریم. درست که تیم النصر انتهای جدول گروه ماست اما یکی از مدعیان صعود است. امیدوارم بتوانیم روند خوبمان در آسیا را ادامه دهیم و با دست پر از زمین مسابقه خارج شویم.

  برچسب ها :

  نظرات